Linksmybių festivalyje įkraštyje Malia Obama pametė savo mobilųjį: nerimaujama dėl svarbių duomenų

Malia Obama / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-08 18:30
Buvusio JAV prezidento Baracko Obama'os dukterys – vis dar po padidinamuoju stiklu. Visuomenės akyse iš mergaičių virtusios žaviomis jaunomis moterimis, Malia ir Sasha dabar tituluojamos stiliaus ikonomis ir pavyzdžiu.

Tiesa, Baltuosiuose rūmuose augusios mergaitės ne visuomet elgiasi taip, kaip iš jų tikisi konservatyvūs buvusio prezidento gerbėjai. Malia nusprendė baigusi mokyklą skirti laiko sau ir kol kas nesimokyti.

Nuo to laiko vis pasirodo nuotraukų ar vaizdo įrašų, kuriuos paauglė užfiksuojama įvairiai besilinksminanti. Žmonės.lt jau rašė, kad „Lollapalooza“ festivalyje Malia šėlo negalvodama apie tai, ką pagalvos aplinkiniai.

Jos ypatingas šokis ne tik sulaukė viso pasaulio žiniasklaidos dėmesio, bet ir atnešė nuostolių – Malia pasigedo mobiliojo telefono.

Pagesix.com rašo, kad liudininkai teigia, jog į „Apple Store“ naujo telefono nuėjusi mergina negalėjo jo gauti taip paprastai. Kadangi jai buvo taikomi griežti saugumo reikalavimai, telefonu rūpintis galėjo tik Baltųjų rūmų darbuotojai.

Pati Malia nežinojo nei savo telefono ID, nei slaptažodžio, todėl parduotuvės darbuotojai negalėjo niekuo padėti. Tikimasi, kad pamestas telefonas neatsidurs nepatikimose rankose – manoma, kad jame galima rasti ne tik asmeninės informacijos, galėsiančios pakenkti Malia ar jos šeimos įvaizdžiui, bet ir svarbių telefono numerių bei duomenų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai