Linksmoji virtuvė: netradicinis tortas vaikams

Netradicinis tortas vaikams / Astos Černės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-13 13:00
Nors vasara jau baigėsi, smėlio dėžės žaislų neskubėkite slėpti tolimiausiuose palėpės kampuose.

Turime puikią idėją, kuri – net neabejojame – pradžiugins bet kurį mažąjį smaližių. Tortas smėlio kibirėlyje, atrodo itin netikėtai, ryškiai ir žaismingai. Patį tortą galite rinktis kokį tik norite, labiausiai tiks įvairūs sluoksniuoti desertai, kuriais bus labai lengva pripildyti visą kibirėlio tūrį. Kibirėlį galite rinktis vieną didelį, kelis vidutinius ar daug mažų „porcijinių“ kibirėlių – priklausomai nuo to, kokia yra norimo deserto vizija, ar nuo to, kiek bus jo ragautojų.

Kai tortas paruoštas, belieka smagiausia dalis – papuošimas! Apibarstykite deserto viršų trupintais šokoladiniais sausainiais – lai jie būna žemė. Ant viršaus išdėliokite kelis guminukus – tegul iš šio linksmo torto į paviršių lenda sliekiukai! Paberkite kelis riešutus šokolade (galite ir baltame glajuje), kurie primins akmenėlius. Galiausiai, “pasodinkite medį” – įsmeikite kokių nors žalumynų šakelę.

Rezultatas? Intriguojantis ir viliojantis. „Nešvarus“, tačiau tikrai skanus ir, svarbiausia, nuotaikingas!      

Kokioms progoms tiktų toks tortas? Vaikų gimtadieniams. Originalioms dovanoms draugams ar draugų vaikams. Artėjančiam Helovino (Helloween) vakarėliui. Iškylai. Ar tiesiog smagiam ir linksmam savaitgaliui pagardinti!

Torto idėja: familyfriendlyfood.com

{recipe|3566}

Tekstas ir receptas Astos Černės

Ji24.lt

Naujausi straipsniai