Lindsay Lohan santykių drama: mylimąjį apkaltino neištikimybe ir pasikėsinimu nužudyti

Lindsay Lohan ir Jegoras Tarabasovas / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-25 10:18
Praėjusį savaitgalį Lindsay Lohan (30 m.) itin viešai aiškinosi santykius su mylimuoju, milijonieriaus iš Rusijos sūnumi Jegoru Tarabasovu (23 m.) – jį aktorė apkaltino neištikimybe, o vėliau – net ir pasikėsinimu nužudyti.

Santykių drama prasidėjo dar penktadienį, kuomet Lindsay Lohan socialinių tinklų paskyrose ėmė rastis susirūpinimą keliančios žinutės ir nuotraukos: aktorė tiesiai šviesiai pareiškė, kad jos mylimasis jai neištikimas su rusų dizainere Dasha Pashevkina (kuri, beje, buvo ir Lindsay Lohan draugė), užsiminė, jog gali būti nėščia, ir publikavo asmenukę su juo, kur jo veidas – užpaišytas.

He wore black and I wore white.... ????????????⚓️ I guess #art is whatever you make of it.

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Lindsay Lohan įsiūčio bangą sukėlė tai, kad Jegoras Tarabasovas sakė jai vakarą leidžiantis namuose, nors iš tiesų linksminosi naktiniame klube su minėta mergina – jį pričiupo aktorės draugė, atsiuntusi jai tai įrodančių nuotraukų ir vaizdo įrašų.

„Spėju, kad ir aš buvau tokia pati būdama 23-ejų... Š**ini laikai – viskas pasikeičia apie 25–27 metus“, – prie vienos nuotraukos, kuri jau ištrinta, rašė aktorė.

„Oho, ačiū #sužadėtini su rusiška kekše Dasha Pashevkina“, – nuotrauką, kurioje naktiniame klube Jegoras Tarabasovas pričiuptas su kita, paskelbė aktorė. Netrukus ši nuotrauka taip pat buvo ištrinta.

Akivaizdu, kad toks viešas skalbinių skalbimas labai nepatiko Jegorui Tarabasovui, tad šis, grįžęs namo, užkūrė tikrą ugnį – šeštadienį paryčiais sunerimę dėl sklindančių riksmų kaimynai iškvietė policiją. Į aktorės namus atvykę pareigūnai rado apgadintas duris, tačiau nei pačios Lindsay Lohan, nei Jegoro Tarabasovo namuose jau nebebuvo – niekas nebuvo suimtas.

„Buvo iškviesta policija dėl sielvartaujančios moters. Nieko nebuvo namuose, bet tyrimas pradėtas, būsto nuomininkai buvo surasti sveiki“, – portalui „Daily Mail“ sakė policijos atstovas spaudai.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Vienas kaimynas dar prieš atvykstant policijai ėmėsi filmuoti konfliktą ir jo padarytame vaizdo rašte girdėti, kaip ašarojanti Lindsay Lohan pasisako, kas tokia yra, pasako savo namų adresą ir kad „jis ką tik smaugė mane, jis vos nenužudė manęs“.

Kiti kaimynai sakė girdėję, kaip Lindsay Lohan rėkdama varė Jegorą Tarabasovą iš namų: „Nagi, pamėgink dar kartą. Tu nesveikas, tu tikrai nesveikas. Tau reikia pagalbos. Čia mano namai, nešdinkis!“.

„Mus pažadino jos riksmas, aš tikrai buvo susirūpinęs. Atvažiavo daug policijos automobilių, visa gatvė buvo pažadinta, visi žiūrėjo pro langus“, – „The Sun“ pasakojo vienas aktorės kaimynas.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Lindsay Lohan su Jegoru Tarabasovu pora tapo praėjusių metų pabaigoje, o balandį kalbėta, kad jiedu net susižadėjo. Vis tik pati aktorė tai neigė, nors jos ranką ir puošė žiedas su briliantu.

Maskvoje gimęs ir nuo vaikystės Londone gyvenantis Jegoras Tarabasovas – milijonieriaus iš Rusijos Dimitrijaus Tarabasovo sūnus.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai