Lindsay Lohan pasakė, kodėl jai nesinori atgal į Niujorką

Lindsay Lohan / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-27 15:50
Šiuo metu tarp Londono ir Dubajaus gyvenanti blondinė, garsioji Paris Hilton draugužė Lindsay Lohan dėl skandalo, kai ji buvo JAV skolinga virš 100 tūkstančių dolerių mokesčių, kaltina savo finansininkus, praneša naujienų portalas „People“.

Absurdiškos Lindsay Lohan skolos moterį išgarsino labiau, nei kai kurie jos vaidmenys kine. Į skandalus įsivėlusi moteris vengė mokėti mokesčius, tačiau visai neseniai ji prasitarė, kad dėl visos nelaimingos istorijos yra kaltas jos finansininkas, kuris nemokėjo tvarkytis su banko sąskaitomis ir sukčiavo.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kalbėdama su žiniasklaida L. Lohan atskleidė, kad gyvendama Dubajuje ji jaučiasi nuostabiai. Ten Lindsay niekas neatpažįsta, ji gali vaiksčioti gatvėmis nesukdama galvos dėl įkyrių paparacių. Moteris jau spėjo pamiršti ir skaudžią istoriją, kai žinia apie jos įsiskolinimą pasklido po visą pasaulį.

Lindsay manymu, gyventi Niujorke – puiku, tačiau, jei dabar jai reiktų rinktis – moteris ten negrįžtų. Norisi pamiršti slegiančią istoriją ir juodą gyvenimo etapą. Tiesa, dėl milžiniškos skolos ji kaltina kitus. Nusamdytas finansininkas nesugebėjo sutvarkyti dokumentų ir dėl jo kaltės atsirado milžiniška skola. Lindsay manymu, ji čia niekuo dėta.

Visai neseniai aktorė pasirašė kontraktą filmuotis antrajame „Sick Note“ („Nedarbingumo lapelis“) sezone, kur vaidina drauge su „Hario Poterio“ žvaigžde Rupertu Grintu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai