Lindsay Lohan ištekėjo už finansininko Baderio Shammaso: „Esu laimingiausia moteris pasaulyje“

Lindsay Lohan ir Baderis Shammasas / Scanpix ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Viešumoje retai sutinkama aktorė Lindsay Lohan lapkritį gerbėjus nustebino netikėta žinia – ji susižadėjo su mylimuoju finansininku Baderiu Shammasu, o praėjus kiek daugiau nei pusmečiui jiedu tapo vyru ir žmona.

Aktorė ir dainininkė Lindsay Lohan – ištekėjusi moteris. Kad ji ir finansininkas Baderis Shammas susituokė, gavęs patvirtinimą pranešė people.com.

Žinia apie Lindsay Lohan santuoką pasirodė po to, kai penktadienį socialiniame tinkle „Instagram“ ji pasidalijo įrašu, kuriame sužadėtinį pavadino savo „vyru“.

„Aš esu laimingiausia moteris pasaulyje. Ne todėl, kad man reikia vyro, o todėl, kad jis surado mane ir žinojo, kad noriu rasti laimę, malonę ir visa tai vienu metu“, – prie savo ir mylimojo nuotraukos rašė L.Lohan.

Ji pridūrė: „Esu apstulbusi, kad tai yra mano vyras. Jis yra mano gyvenimas ir viskas. Kiekviena moteris turėtų taip jaustis kasdien.“

Primename, kad lapkričio pabaigoje L.Lohan gerbėjus nustebino pranešdama apie savo sužadėtuves. Į savo „Instagram“ paskyrą ji įkėlė kelias nuotraukas, kuriose galima pamatyti ant piršto tviskantį žiedą.

„Mano meilė. Mano gyvenimas. Mano šeima. Mano ateitis“, – socialiniame tinkle rašė L.Logan, pridėjusi ir deimantinio žiedo jaustuką.

Panašu, kad laimingos akimirkos momentais aktorė norėjo pasidalinti kuo daugiau, nes įkėlė net kelias poros nuotraukas. Tad spindi ne tik žiedas, bet ir pati Lindsay.

Žvaigždė išpopuliarėjo dar vaikystėje, kai pasirodė filme „Spąstai tėvams“ ir paauglių komedijoje „Naujokė“. Tiesa, ji žinoma ne tik dėl gerų darbų, bet ir dėl įvairių skandalų, kurie nueidavo net iki teismų.

Skaitykite daugiau