Linas Kleiza slapta susituokė su sužadėtine Agneta Karalevičiūte

Linas Kleiza ir Agneta Karalevičiūtė / Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Krepšininkas Linas Kleiza susituokė su savo mylimąja Agneta Karalevičiūte. Apie įvykusias žinomo sportininko vestuves portalui Žmonės.lt patvirtino milijonierius pokerio žaidėjas Antanas Guoga. Po santuokos Agneta pasirinko vyro pavardę ir tapo Agneta Kleizienė. Moteris savo mergautinę pavardę naująja pakeitė ir socialinio tinklo „Facebook“ profilyje.

L.Kleiza ir A.Karalevičiūtė užregistravo civilinę santuoką, bažnyčioje pora kol kas nesituokė.

Žmonės.lt primena, kad Linas Kleiza, šiuo metu rungtyniaujantis Stambulo „Fenerbahce“ komandoje Turkijoje, Agnetai Karalevičiūtei pasipiršo pernai, po pustrečių metų trukusios draugystės.

Kalbos apie krepšininko piršlybas A.Karalevičiūtei pasigirdo dar vasarą. L.Kleizai besiruošiant Europos krepšinio čempionatui, jo palaikyti į varžybas ateidavo ir Agneta. Tąsyk ne vieno dėmesį atkreipė ant moters rankos bevardžio piršto sužibęs įspūdingas žiedas.

Susižadėjo Linas Kleiza ir Agneta Karalevičiūtė (11 nuotr.)
+5

Buvusios „Olialia“ mergaitės ir krepšininko artima draugystė viešumon iškilo 2011-ųjų vasarą. Vėliau, L.Kleizai išvykus į JAV žaisti NBA lygoje, krepšininkas tvirtino, kad jo santykiai su Agneta nutrūko.

Tačiau 2012-ųjų rugpjūtį iš Londono olimpiados į Vilnių grįžusį Liną Kleizą pasitiko ne kas kitas, o Agneta Karalevičiūtė. Moteris, į oro uostą atvykusi baltu BMW X5 visureigiu, kaip įmanydama vengė fotografų. Tai patvirtino, kad L.Kleiza atgaivino draugystę su Agneta.

Ant Agnetos Karalevičiūtės (kairėje) rankos piršto sužibęs žiedas dar vasarą sukėlė kalbas apie Lino Kliezos ir jo mylimosios sužadėtuves. / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau