Linas Kleiza pasipiršo savo mylimajai Agnetai Karalevičiūtei

Linas Kleiza ir Agneta Karalevičiūtė / Viganto Ovadnevo/„Žmonės“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po pustrečių metų trukusios draugystės krepšininkas Linas Kleiza, šiuo metu rungtyniaujantis Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandoje Turkijoje, pasipiršo savo mylimajai Agnetai Karalevičiūtei.

Mylimosios ranką L.Kleiza papuošė įspūdingu sužadėtuvių žiedu. Pora jau planuoja būsimas vestuves, praneša lrytas.lt.

Žmonės.lt žiniomis, kalbos apie krepšininko piršlybas A.Karalevičiūtei pasigirdo dar vasarą. L.Kleizai besiruošiant Europos krepšinio čempionatui, jo palaikyti į varžybas ateidavo ir Agneta. Tąsyk ne vieno dėmesį atkreipė ant moters rankos bevardžio piršto sužibęs įspūdingas žiedas. 

Buvusios „Olialia“ mergaitės ir krepšininko artima draugystė viešumon iškilo 2011-ųjų vasarą. Vėliau, L.Kleizai išvykus į JAV žaisti NBA lygoje, krepšininkas tvirtino, kad jo santykiai su Agneta nutrūko.

Tačiau 2012-ųjų rugpjūtį iš Londono olimpiados į Vilnių grįžusį Liną Kleizą pasitiko ne kas kitas, o Agneta Karalevičiūtė. Moteris, į oro uostą atvykusi baltu BMW X5 visureigiu, kaip įmanydama vengė fotografų. Tai patvirtino, kad L.Kleiza atgaivino draugystę su mylimąja.

Susižadėjo Linas Kleiza ir Agneta Karalevičiūtė (11 nuotr.)
+5
Ant Agnetos Karalevičiūtės (kairėje) rankos piršto sužibęs žiedas dar vasarą sukėlė kalbas apie Lino Kliezos ir jo mylimosios sužadėtuves. / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau