Linas Karalius norėtų ištrinti kai kurias tatuiruotes – ir nuo kūno, ir iš atminties

Linas Karalius / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-02 12:16
LNK laidai „Pasaulis X“ dainininkas Linas Karalius prisipažįsta, kad, jei galėtų pasukti laiką, jo kūno nepuoštų kai kuriuos tatuiruotės, kurios jam primena skaudžiausius gyvenimo etapus.

Tačiau žinomas vyras pasidabino kai kuriais amžinaisiais piešiniais sąmoningai. Tarkime, ant gerklės čakros pas jį yra specialiai  tatuiruotas ženklas, kuris veikia balso stygas.

„Man tai kaip dainininkui yra svarbu“, – „Pasauliui X“ pasakojo Linas Karalius, kuris tiki baltąja magija  ir  kiekvieną piešinį ant kūno nuo šiol daro itin atsakingai.

Tokios pačios nuostatos laikosi ir Vilija Lobačiuvienė, kuri, nebijodama provokacijų, pasidarė tatuiruotę  itin matomoje vietoje ir ne kartą yra dėl jos susilaukusi nemalonių replikų ir net agresyvių priekabių.

Gerai žinomi krepšinio sirgaliai latviai dvyniai Maciai  savo kūnus išsimarginę mylimos komandos krepšininkų veidais ir jų autografais. Jie tiki, kad tai padeda jiems nuolat palaikyti komandos žaidėjus atsakingų varžybų metu. Tačiau myllimų krepšininkų atvaizdais  išsimarginę kūnus, broliai Maciai neįsirėžė vieno atsakingo ženklo, kuris juos būtų apsaugojęs nuo agresyvaus elgesio prieš „Žalgirio“ komandos varžovą iš Ispanijos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai