Linas ir Irma Adomaičiai: „Sūnus mums patiems buvo didelė staigmena“

Irma ir Linas Adomaičiai su vaikais – dukra Saule ir sūnumi Jokūbu
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-30 11:45
Šis laikmetis dainininkui Linui Adomaičiui (45) ir jo žmonai Irmai (37) išties laimingas, kupinas kasdienių atradimų ir malonių priminimų, kad jiedu – jau dviejų vaikų tėvai. Vasaros išvakarėse jiems gimė sūnus Jokūbas. „Dabar mūsų šeimoje harmonija: dvi mergaitės, du berniukai“, – šypsosi Irma.

Laimei, laukti sūnaus taip ilgai, kaip laukė dukters, porai nereikėjo. Saulei buvo dveji, kai paaiškėjo, kad turės jaunesnįjį brolį. Labiau už mergaitę nudžiugo Linas su Irma. Minčių ir pokalbių apie didesnę šeimą, žinoma, pasitaikydavo ir anksčiau, bet planų dar nebuvo.

„Šis kūdikis mums patiems buvo didelė staigmena. Vos tik užuominomis pradėjome kalbėti apie antrą vaikelį – staiga lyg iš dangaus nukrito žinia, kad laukiamės! Tai – pati tikriausia Dievo dovana, už kurią esame labai dėkingi“, – džiaugiasi Irma.

„Buvau devintam danguj! Tokia netikėta žinia – ir dar tokia gera... Viskas taip puikiai susiklostė, lyg būtų buvę sudėliota iš aukščiau“, – žmonai antrina ir Linas.

Ir su gimdymu šįkart viskas buvo aišku. „Visiškai pasikliovėme medikais. Jokių ypatingų pageidavimų – pritemdytos šviesos, specialios muzikos, kitokių dalykų – gydytojams nevardijau: gal kam nors jie ir padeda, bet aš apsiėjau be jų“, – pasakoja Irma.

Naujovės, kurių sugalvoja būsimos mamos, pasak juos lankiusių medikių, dažnai tik apsunkina gimdymo procesą. Laukdami antrojo vaiko abu žinojo, kad neverta prisikurti nerealių lūkesčių ir išankstinių gimdymo scenarijų, nes atėjus lemtingai valandai viskas greitai keičiasi.

„Atsidavėme profesionalams – ir gimdymas praėjo labai sklandžiai. Medikai mums suteikė ramybės, kurios labiausiai reikėjo.“

Ar tai jau viskas? Tobulas šeimos modelis toks ir yra – dvi mergaitės, du berniukai? „Kai mūsų klausia, kiek vaikų norėtume, dažniausiai atsakome: kiek Dievas duos. Ir tai nėra tik tušti žodžiai...“ – sako Linas.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“:

Naujausi straipsniai