Linas ir Irma Adomaičiai – apie džiaugsmą sulaukus sūnaus, atrastą ramybę ir svajones

Linas ir Irma Adomaičiai / Gedmanto Kropio nuotrauka
Autorius: GRYTĖ LIANDZBERGIENĖ
Publikuota: 2021-06-30 21:15
Vasaros išvakarėse gimęs mažas žmogutis Irmos ADOMAITIENĖS (37) glėbyje suspurda, pramerkia vieną akį, lyg pasitikrina, kad namuose viskas ramu, – ir toliau snaudžia. „Kol laukėmės, Jokūbas buvo tikras smarkuolis, bet atėjęs į šį pasaulį nurimo: gal dėl to, kad jam čia gera“, – šypsosi dainininkas Linas ADOMAITIS (45). Šis laikmetis Adomaičiams išties laimingas, kupinas kasdienių atradimų ir malonių priminimų, kad jiedu – jau dviejų vaikų tėvai.

Jūsų namuose dabar – pats tikriausias pilnatvės jausmas. Pirmagimės Saulės laukėte ilgai, jos atėjimas į šeimą prilygo mažyčiam stebuklui, o štai jaunėlis Jokūbas visai neužtruko – ar jis buvo tikėtas ir planuotas? 

Irma: Laimei, laukti sūnaus taip ilgai, kaip laukėme dukters, nereikėjo. Saulei buvo dveji, kai paaiškėjo, kad turės jaunesnįjį brolį: ji labai nudžiugo, o mudu su Linu – dar labiau. Minčių ir pokalbių apie didesnę šeimą, žinoma, pasitaikydavo ir anksčiau, bet planų dar nebuvo: šis kūdikis mums patiems buvo didelė staigmena. Vos tik užuominomis pradėjome kalbėti apie antrą vaikelį – staiga lyg iš dangaus nukrito žinia, kad laukiamės! Tai – pati tikriausia Dievo dovana, už kurią esame labai dėkingi. Naujieną pirmiausia pasakiau Saulei: pakuždėjau į ausį, kad ji greitai bus vyresnioji sesė. O tada pasakiau ir Linui.

Linas: Buvau devintam danguj! Tokia netikėta žinia – ir dar tokia gera... Viskas taip puikiai susiklostė, lyg būtų buvę sudėliota iš aukščiau. Nėštumo mėnesiai prabėgo jaukiai ir beveik nepastebimai: per karantiną bet kokiu atveju būtume buvę sėslesni, o dabar jis natūraliai pritapo prie mūsų neskubaus laukimo. Darbų sumažėjo, tad sutelkėme visą dėmesį į šeimą ir buvimą kartu: į žaidimus su Saule, filmus, serialus, maisto gamybą, vakarus mūsų terasoje, kepsninės atradimus...

Visą tekstą gali skaityti tik ŽMONĖS programėlės prenumeratoriai

Turintiems prenumeratą ir programėlę telefone

Kodėl verta prenumeruoti ŽMONĖS telefono programėlę?
  • Net trys žurnalai už vieno kainą – ŽMONĖS, LAIMĖ ir LEGENDOS
  • Visus 3 žurnalus prenumeratoriai skaito pirmieji. ŽMONĖS – jau trečiadienio vakarą!
  • Pirmas mėnuo 0,99 Eur, o po to tik 4.99 Eur / mėn. Atsisakyti galėsite bet kada!
  • Žurnalo archyvas visada po ranka

Naujausi straipsniai