Linas Adomaitis švenčia 43 metų gimtadienį: „Tai – pirmasis gimtadienis kuomet esame trise“

Linas ir Irma Adomaičiai Maltoje / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-10 18:00
Neseniai pirmagimės Saulės su žmona Irma susilaukęs dainininkas Linas Adomaitis trečiadienį švenčia 43-ąjį gimtadienį. „Tai – pirmasis gimtadienis kuomet esame trise“, – savo ir dukros nuotrauka pasidalijęs džiaugėsi jubiliatas.

Šie metai Linui ir jo žmonai Irmai buvo ypatingi. Pora spalio mėnesį susilaukė ilgai išsvajotos pirmagimės Saulės. Kaip „Instagrame“ rašė pats Linas – gerenės dovanos nei dukra negalėtų sugalvoti. 

„Saulė yra didžiausia dovana, kurios taip laukiau. Kai manęs paklausia – ko norėtum dovanų? – aš nežinau ką atsakyti, nes viskas, ko labiausiai trokštu, yra šalia. Mylima Irma, ačiū tau už šiandien patį pirmąjį pasveikinimą vos pramerkus akis. Ačiū tau už kasdienes dovanas, kurios tokios neaprėpiamos ir neįkainojamos, bet tuo pačiu ir tokios žemiškos, apglėbiamos ir jaukios. Žinai, mūsų šeimoje tas skaičius 3 labai gražus, bet mes su Saulute kažkaip žiūrim į tą 4 ir galvojam“, – socialiame tinkle džiaugėsi Linas. 

Lapkričio mėnesį, kalbėdami su žurnalu „Žmonės“ Linas ir Irma Adomaičiai prisipažino, kad vaikų norėjo nuo tada, kai susituokė – 8-erius metus. 

Žinia, kad Irma laukiasi, porą pasitiko grįžus iš Italijos kalnų. O vėliau atėjo ir suvokimas, kad ten slidinėjo jau trise. „Jaučiau begalinę laimę, kad pagaliau vaikelis mus pasirinko: rodos, ne žeme vaikščiojau, o skraidžiau su tuo pilvuku!“

Kai gimė mažylė, Linas pirmiausia pamatė jos ilgus juodus plaukus. „Indėniukė, – nusišypsojo pro ašaras. – Visai kaip jos mama...“ Taip jis vadino žmoną nuo pat pažinties pradžios. Vardą mažylei jie sugalvojo dar vasarą. Bus Saulutė, abu nusprendė. „Pasigilinome į jo reikšmę: hebrajų kalboje jis reiškia Dievo išmelstąją, tad viskas – labai taiklu ir aišku. Jai gimus siautė lietus, vėjas, krito lapai, o aš šypsojausi: „Už lango ruduo, o pas mus šviečia Saulė.“ Saulė apvertė visą pasaulį.“

Naujausi straipsniai