Linas Adomaitis su žmona Irma laukia antros atžalos: „Mūsų laimė didesnė už kalnus“

Linas Adomaitis su žmona Irma / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-24 19:44
Dainininkas Linas Adomaitis (44) su žmona Irma Adomaitiene (36) gyvena džiugiu laukimu – pora ruošiasi šeimos pagausėjimui. Šią žinią portalui Žmonės.lt patvirtino laime tiesiog spinduliuojantis Linas.

„Esame labiau nei laimingi! Mūsų Saulytė taip pat džiaugiasi, jau viską supranta, bučiuoja mamytės pilvelį ir sako „mano leliukas“. Mūsų šeima didžiame pakilime ir beribėje meilėje“, – Žmonės.lt sakė džiaugsmo neslepiantis Linas.

Žinia, kad jiedu su Irma sulauks antro vaiko, Linas pasidalijo socialiniuose tinkluose. 

„Dievo dovanos neįkainojamos. Mūsų džiaugsmas beribis, o laimė didesnė už kalnus. Mūsų akys šviesesnės už dieną, o širdys sraunesnės už visas pasaulio upes...Taip, draugai, mes laukiamės antro vaikelio“, – rašė Linas Adomaitis sekėjams ir draugams.

Linas ir Irma Adomaičiai, ilgai svajoję apie vaikelį, pirmagimės dukros Saulės susilaukė 2018 metų spalį.

Kai gimė mažylė, Linas Adomaitis pirmiausia pamatė jos ilgus juodus plaukus. „Indėniukė, – nusišypsojo tada pro ašaras. – Visai kaip jos mama...“ 

Taip jis vadino žmoną nuo pat pažinties pradžios. Vardą mažylei Adomaičiai sugalvojo dar vasarą prieš dukros gimimą. Bus Saulutė, abu nusprendė.

„Pasigilinome į jo reikšmę: hebrajų kalboje jis reiškia Dievo išmelstąją, tad viskas – labai taiklu ir aišku. Jai gimus siautė lietus, vėjas, krito lapai, o aš šypsojausi: „Už lango ruduo, o pas mus šviečia Saulė.“ Saulė apvertė visą pasaulį.“

Linas Adomaitis su šeima/ Ugniaus Brazdžiūno nuotr.
Linas Adomaitis su šeima/ Ugniaus Brazdžiūno nuotr.

Naujausi straipsniai