Linas Adomaitis pasidalijo nuotrauka su tėvais: „Ji atspindi mūsų šeimą – stiliukas, humoras ir muzika“

Linas Adomaitis su savo šeima ir vaikystėje su tėvais / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-01 14:05
Prieš dvejus metus sulaukęs pirmagimės dukros Saulės dainininkas Linas Adomaitis tapo dar šeimyniškesniu ir sentimentalesniu – dažnai socialiniuose tinkluose akimirkomis su dukra besidžiaugiantis atlikėjas šįkart parodė savo paties vaikystės nuotrauką su tėvais. Su Žmonės.lt skaitytojais Linas dalijasi fotografija ir pasakoja apie savo paties santykius su mama ir tėčiu.

Nespalvotoje nuotraukoje, kuria pasidalijo Linas Adomaitis, užfiksuoti vienas į kitą žiūrintys jo tėvai – Algirdas Adomaitis ir Vytautė Adomaitienė, o tarp jų jaukiai įsitaisęs sėdi pusantrų metukų Linas. Vaikas šypsosi, mat ne tik smagu sėdėti ant tėvų kelių, bet ir rankose turėti muzikos instrumentą – bandžą.

„Ši nuotrauka puikiai atspindi mūsų šeimą – stiliukas, pozityvas, savigarba, šiek tiek humoro ir, svarbiausia, muzika. Net ir nežinau, iš kur ta bandža pas mus atsirado, nežinau, ir kur ji dabar... Bet ir be bandžos mūsų namuose netrūko geriausios muzikos. Tėtis vis gaudavo naujausių įrašų, kurie tais laikais ne taip lengvai ir būdavo pasiekiami“, – Žmonės.lt pasakojo L.Adomaitis. 

Linas Adomaitis vaikystėje su tėvais: Algirdu Adomaičiu ir Vytaute Adomaitiene / Asmeninio albumo nuotr.
Linas Adomaitis vaikystėje su tėvais: Algirdu Adomaičiu ir Vytaute Adomaitiene / Asmeninio albumo nuotr.

Dainininkas svarsto, kad spalio 21-ąją antrąjį gimtadienį atšventusi jo dukra Saulė – labai panaši į jį patį vaikystėje.

„Žiūrėdamas į šią nuotrauką šypsausi, matau mūsų panašumą. Šis mažojo Linuko portretas tikrai panašus į mūsų dukrytę Saulę. Dalydamasis šia nuotrauka savo socialiniame tinkle apie tai specialiai neužsiminiau, laukiau draugų reakcijos. Buvo labai smagu skaityti bičiulių komentarus apie mudviejų su dukra panašumą.

Žinoma, Saulytė dar panašesnė į savo mamą vaikystėje. Irma ir Saulė – mano indėniukės, jos viena į kitą ypač panašios. O mano tėvų veiduose daug panašumo į dabartinį mane, tiksliau, aš panašus į juos“, – pamąstymais dalijasi dainininkas.

Linas Adomaitis su dukra/Asmeninio archyvo nuotr.
Linas Adomaitis su dukra/Asmeninio archyvo nuotr.

Stiprus ryšys su tėvais

Jau dvejus metus tėvyste besimėgaujantis dainininkas neslepia, kad dukra Saulė į jo gyvenimą atnešė begalę džiaugsmo ir gražių kasdienių akimirkų, o tuo pačiu – ir visą šūsnį atsakomybių.

Lino, kaip turbūt ir daugelio mylinčių tėčių svajonė, – kad dukra augtų laiminga, o ryšys tarp juodviejų tik stiprėtų. Dainininkas su savo paties tėvais gražų santykį išlaikęs iki šiol.

Linas Adomaitis su dukra/Asmeninio archyvo nuotr.
Linas Adomaitis su dukra/Asmeninio archyvo nuotr.

„Mes ypatingai gražiai bendraujame, turime stiprų ryšį. Jaučiame vieni kitus ir stengiamės nudžiuginti ar paguosti, kai to reikia. Esu dėkingas tėvams už viską, ką gavau vaikystėje.

Pačios tyriausios jų įskiepytos vertybės lydi mane iki šiol. Jų auklėjimo dėka tapau jautrus, nuovokus, drąsus. Gerbiu kitus ir save patį, o tai padeda man eiti savuoju keliu, eiti drauge su meile ir muzika“, – sako atlikėjas.

L.Adomaitis įsitikinęs – vaikystėje jam suformuotos vertybės dabar jau iš jo paties lūpų perduodamos dukrai.

„Daug išminties tėvų žodžiuose, kuriuos prisimenu. Daugybė tėvų auklėjimo savybių šiandien išryškėja bendraujant ir su savo dukra. Tai vyksta iš intuicijos, galima sakyti savaime“, – šypteli dainininkas.  

Naujausi straipsniai