Linas Adomaitis koncerte sulaukė garbių svečių – prezidento Valdo Adamkaus su žmona Alma

Lino Adomaičio koncerto svečiai / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-15 19:04
Pirmadienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose vyko grandiozinis dainininko Lino Adomaičio ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas. Sostinės klausytojai bus pamaloninti ne tik didžiulio pasisekimo sulaukusio koncerto garsais, bet ir ypatingai reikšmingų asmenybių vizitais – jo ekscelencija Prezidentas Valdas Adamkus su žmona Alma planuoja apsilankyti vienoje muzikaliausių šių metų švenčių.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kelios minutės prieš 19 valandą, kuomet ir buvo numatyta koncerto pradžia, tarp kitų svečių pasirodė ir prezidentas V.Adamkus su žmona Alma.

Juos prie įėjimo pasitiko pats L.Adomaitis, kuris iškart parodė galantišką gestą – pabučiavo poniai Almai ranką. Trumpai šnektelėję jie visi trys pasuko į koncertų salę: garbingi vakaro svečiai sudomino ir kitus dainininko gerbėjus, kurie šypsojosi pamatę praeinantį V.Adamkų.

Linas Adomaitis neslėpė, kad labai džiaugiasi Prezidento Valdo Adamkaus ir ponios Almos Adamkienės dėmesiu. Atlikėjas sako, kad ne tik jį, bet ir visą komandą bei orkestrą tai verčia dar labiau pasitempti, įdėti dar daugiau pastangų:  prie koncertų prisijungė Lino bičiuliai choras „Ave Vita“, dainininkai Vaidas Baumila,  Dagna bei akordeonininkas Martynas Levickis.

M. Levickis padėjo realizuoti titulinę šio koncertinio turo ir tuo pačiu albumo dainą „Laiko mašina“. Su Vaidu Baumila dainininkas drauge atliko klausytojų pamėgtą kūrinį „Mano vienatvė“.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Koncerto metu L.Adomaitis noriai bendravo su publika, klausė, ar jie yra laimingi, ragino ploti ir atsipalaiduoti klausantis muzikos.

„Ar jūs laimingi? Nes aš laimingas!“, – sakė jis, priversdamas visus ploti. Linksma koncerto akimirka tapo maža mergaitė, kuri įpusėjus trečiajai dainai drąsiai priėjo prie scenos ir ėmė ploti dainininkui.

„Matau, kad šiandien čia susirinko nuostabi publika“, – sakė L.Adomaitis, žvelgdamas į mažąją gerbėją.

Koncerto nepraleido renginių vedėja Daiva Tamošiūtaitė, TV laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, baleto primarijus Nerijus Juška, atlikėja Viktorija Sutkutė su širdies draugu Povilu Varneliu, Vytautas Rumšas ir kiti.

Lino Adomaičio ir LVSO koncertas „Laiko mašina“ dar vyks gruodžio 17 d. Kauno VDU didžiojoje salėje.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai