Linas Adomaitis dalijasi pozityvu: su dukra Saule rado puikų laiko leidimo būdą

Linas Adomaitis su šeima/ Ugniaus Brazdžiūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-17 18:02
Fotografės Irmos ir dainininko Lino Adomaičių pora šiuo itin niūriu laikotarpiu skleidžia pozityvą ir šilumą. Su dukrele Saule namuose užsidariusi šeima siūlo visiems laikytis karantino laikotarpio nurodymų ir... atrasti originalios veiklos.

„Laikomės saviizoliacijos, stebime situaciją ir raginame visus Lietuvos žmones būti sąmoningais, atsakingais ir prasmingai išnaudoti laiką namuose“, – sako muzikantas.

Irmos ir Lino pirmagimė Saulė praėjusių metų spalį šventė vienerių metų gimimo dieną, šiandien pora negali atitraukti akių nuo savo augančios dukros. Būtent todėl tėvai pamanė, kad vertingiausia karantino laikotarpiu – atrasti naujų idėjų ir jas kartu įgyvendinti.

Linas Adomaitis | Asmeninio albumo nuotraukos
Linas Adomaitis | Asmeninio albumo nuotraukos

„Nors visas pasaulis, tikrąja to žodžio prasme, užsidarė namuose, tačiau vaikiškas pasaulis lygiai toks pat veržlus ir gyvas, kupinas laisvės ir džiugesio. Vaikystės pasaulis beribis, ir mudu su Irma esame to liudininkai.

Nepaprastai smagu matyti augantį, besidžiaugiantį, mylimą ir mylintį vaiką. Šiandien mūsų namuose viena iš mažyčių pramogų – visiems drauge surinkti vaikiškus baldukus“, – apie šeimos gyvenimą karantine pasakojo Linas.

Su Irma ir Saule jie visi dieną leido surinkinėdami vaikiškus baldus. Atlikėjas džiaugėsi, nes dukrai taip patiko, kad ji nė akimirkos neatitraukė savo dėmesio. 

null

null

„Rezultatas tiesiog spindėjo jos akyse, jos oro bučkiai vaizdo įrašo gale siunčiami visoms mamoms ir tėčiams už jų begalinę meilę ir šilumą savo mažiesiems“, – sakė Linas. 

Žinomas šalies muzikantas palinkėjo, kad šis sunkus išbandymų metas atneštų ne baimę, o vienybę.

„Visų pirma – vienybę šeimoje, saugojant vieni kitus, dalijantis meile, žaidžiant, juokaujant ir prasmingai leidžiant laiką. O taip pat vienybę visuomenėje, kuomet ypač svarbu įsiklausyti į pasaulio balsą. Saugokim save ir kitus. Visiems Dievo palaimos“, – sakė Linas.

Naujausi straipsniai