Lina Štalytė dalinasi daina ir vaizdo klipu iš Paryžiaus – „Big City“

Lina Štalytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-13 09:29
„Šiuo metu gyvenu dar esančia euforija po ką tik išleisto klipo ir naujos dainos „Big City“, – sako atlikėja Lina Štalytė. Į Lietuvą iš Prancūzijos trumpam grįžusi muzikantė dalinasi Lietuvai dar nematytu vaizdo klipu ir daina.

Prieš žiemos šventes pasaulį pasiekusi nauja Linos daina gimė Niujorke, o užaugo Paryžiuje. „Norėjosi į uždarą karantino gyvenimą įberti šiek tiek pompastiškumo, žvilgesio ir pasakos. Pasirinkau išleisti būtent šitą dainą, nes norėjau atnešti pozityvumo, kad 2021 metai prasidėtų su šypsena“ , – savo dainą pristato kūrėja.  

Klipo kūrimas bei filmavimas vyko kur kas spontaniškiau. „Viską suorganizavome per penkias dienas. Sakyčiau, tobula improvizacija. Draugė dizainerė Roxane Scudier per tris dienas pasiuvo suknelę pagal mano prašymą, kita draugė Marie Luce Robin mums atidarė duris klipo filmavimui“, – prisimena Lina. Vaizdo klipą kūrė video menininkas Luca Bozzi. 

Šiuo metu Lietuvoje karantiną leidžianti muzikantė dainos „Big City“ klausyti kviečia skaitmeninėse platformose Spotify, Youtube, Apple Music, Bandcamp, Deezer ir Soundcloud. 

„Man pačiai daina primena, kodėl aš atvažiavau į triukšmingą ir didelį miestą, kodėl aš vis dar jį mėgstu ir noriu jame būti. Mane traukia miesto spalvos, renginiai, kultūra, teatras ir kinas, kurių šiuo metu esame visi labai pasiilgę“, – sako dainininkė ir čia pat priduria, jog nors ir yra didelio miesto mėgėja, kartais labai gera nuo jo pabėgti ir pasislėpti Lietuviškoje žiemoje – toli nuo visko.  

Lietuvos publikai mažiau pažįstama atlikėja šiuo metu muziką kuria Paryžiuje. Čia ji 2016 m. išleido džiazo – soulo muzikos EP „STALYTE“, o po kelių metų su savo muzikantų kvintetu jau koncertavo ne tik Paryžiuje, bet ir Ispanijoje bei Madagaskare.  

 Lina Štalytė / Asmeninio albumo nuotr.
Lina Štalytė / Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant sunkumų, 2020-ieji kūrėjai buvo darbingi metai. Lina nuotoliniu būdu pradėjo kurti dainas kartu su Londone gyvenančiu prodiuseriu Lef Germenlis, surengė keletą koncertų Paryžiuje bei nemažai – internete, taip pat išleido du singlus – „Enjoy my day“ ir „Big City”.

„2021 metais esu paruošusi labai daug siurprizų. Išeisiantys nauji kūriniai bus labiau soulo -disko stiliaus. Klausytojai, pažįstantys Liną Štalytę, pamatys ir išgirs kitą mano pusę. Šiuo metu linkstu prie naujo skambesio ir labai laukiu, kol naujus kūrinius pavyks pristatyti Lietuvos auditorijai“, – sako Lina. 

„Labai norėčiau atvažiuoti su savo muzikantais. Man koncertuoti Lietuvoje yra svarbu – jeigu mano dainos ir energija gali įkvėpti bent vieną žmogų siekti savo svajonių ir nepasiduoti, tai mano tikslas bus pasiektas. Būnant Lietuvoje gimė ir augo mano svajonės būti dainininke.“

 Lina Štalytė / Asmeninio albumo nuotr.
Lina Štalytė / Asmeninio albumo nuotr.
Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai