Lina Rastokaitė Aliaskoje įgijo fobiją: plėšrūnus stengėsi atbaidyti garsais

Lina Rastokaitė ir Džiugas Siaurusaitis / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorė Lina Rastokaitė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ papasakojo apie įsimintiniausius nuotykius iš egzotinių kelionių ir darbų užkulisių.

Lina Rastokaitė prisipažino, kad labai mėgsta keliauti, ypač – po tolimas šalis, kuriose galima pažinti skirtingas kultūras, pamatyti kitokį gyvenimą. Ją itin žavi Azija, Indonezija, Indija. Bekeliaujant, žinoma, nutinka visokių nuotykių. Vieną jų, kai keliavo savarankiškai po Indiją, ji papasakojo laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovams.

Mindaugas Stasiulis ir Lina Rastokaitė / TV3 nuotr.

„Yra man buvę, kad prausiausi duše ir dingo vanduo... na, ir ką, jūra netoli, turiu eiti, bet mes ne turistinėje vietoje buvome, o baltoji moteris vietiniams atrodė kažkas tokio. Tai aš ėjau su šampūnuota galva per tuos sklypelius jų, su visu būriu vaikų į tą jūrą maudytis. Ir visi mane pirštais badė, apšnekinėjo, ką norėjo, tą darė“, – dabar smagiai juokdamasi pasakojo Lina. 

Lina Rastokaitė / Gretos Skaraitienės nuotr.

Kitas ryškus jos prisiminimas iš kelionės po Indoneziją, kur lankėsi su vyru Džiugu, kai Lina kažko egzotiško užvalgė ir itin nekaip pasijuto.

„Tik atskridom į kitą salą... 7 valanda ryto, niekas nepriima mūsų apsigyventi į viešbutį, tai mes į turgų tiesiai, nes veikia vienintelis, o ten valgyklėle. Ir atnešė kažkokį kompotėlį. Ai, nieko, galvoju, ir išgėriau. Džiugas „dezinfekuojasi“, tai jam nieko, o aš „nesidezinfekuoju“ nuo ryto ir man viskas! Man kažkas tokio negero pasidarė, o vakare aš jau atguliau visiškai. Nebesuprantu, kas su manimi darosi, ta prasme, tai aš prarandu sąmone, tai atgaunu, o už sienos vyksta musulmonų laidotuvės ir pro tą langą aš girdžiu visas tas raudas“, – prisiminimais dalijosi aktorė.

Lina sakė keliaujanti ne tik po šiltus kraštus, jai teko pabūvoti ir Aliaskoje. Miestelyje, kur gyvena 80 žmonių ir baltosios meškos.

Mindaugas Stasiulis ir Lina Rastokaitė / TV3 nuotr.

„Aš Aliaskoje supratau, kad turiu fobiją meškoms, Lietuvoje to nepastebėjau. Bet jos ateina čia, į Lietuvą. Aš su siaubu žiūriu, kai per žinias sako, kad Marijampolėje dabar jų atsirado. Kaip? Iš kur? Man ten baisu buvo. Visą dieną gali eiti ir nesutikti nė vieno žmogaus, o veikti daugiau nėra ką, tik eiti ir grožėtis ledynais, gamta. Nuolatos tu turi kalbėtis garsiai, nes meškos turi gerą klausą, labai gerą uoslę ir jeigu tu nori netyčia su jomis nesusidurti, visą laiką turi garsiai kalbėti, dainuoti, dar kažką daryti“, – apie kelionės metu įgytą baimę pasakojo Lina. 

 „Gero vakaro šou“ – 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau