Liną Kleizą į rinktinės stovyklą Palangoje atlydėjo mylimoji Agneta, Robertą Javtoką – žmona Vilma

Vilma Javtokienė ir Agneta Karalevičiūtė (dešinėje) / Aurelijos Kripaitės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienį Palanga tapo ne tik turistų pamėgtu kurortu, bet ir prasidedančios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės stovyklos centru. Nuo pat ryto į „Vanagupės“ viešbutį rinkosi krepšininkai ir jų antrosios pusės.

NBA žaidžiantis Linas Kleiza į Palangą atvyko kiek anksčiau nei visi rinktinės žaidėjai. Jį į stovyklą atlydėjo mylimoji Agneta Karalevičiūtė, kuri kartu su savimi pasiėmė špicų veislės augintinę.

Savo keturkoję Perlą į rinktinės stovyklą atsivežė ir Roberto Javtoko žmona Vilma Javtokienė.

„Tai jau mano penktoji vasara, kuomet lydžiu savo vyrą į rinktinės stovyklą. Dabar atvykau viena su augintiniu, o vėliau prie mūsų prisijungs ir vaikai. Nieko nespėjau dar nuveikti, tik išsikrausčiau daiktus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo V.Javtokienė.

Birželio pabaigoje šeimą sukūręs Martynas Pocius į Palangą atvyko kartu su žmona Viktorija Kunauskaite-Pociene. Neseniai medaus mėnesį Seišeliuose praleidusi jaunavedžių pora į Palangą atvyko irgi su keturkoju – škotų terjerų veislės Knopke.

Augintinių madai neatsispyrė ir Juozas Petkevičius, kitaip dar vadinamas tiesiog Juozuku, kuris į pajūrį atvyko su mopsų veislės šuniuku Mone.

Į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę Mindaugą Kuzminską atlydėjo jo draugė Eglė Andreikaitė. O krepšininkai Renaldas Seibutis, Mantas Kalnietis, Jonas Mačiulis, Donatas Motiejūnas, Tomas Delininkaitis atkeliavo vieni.

Į Palangą suvažiavo beveik visi Jono Kazlausko kviesti rinktinės kandidatai – trūksta tik į Rusiją trumpam išvykusio Kšištofo Lavrinovičiaus, NBA vasaros lygoje kovojančio Jono Valančiūno, jaunojo Ado Juškevičiaus ir dar vieno kandidato iš studentų rinktinės. Jo pavardė paaiškės artimiausiomis dienomis.

Palangoje praleis savaitę

Palangoje Lietuvos rinktinės kandidatai praleis savaitę, kur daugiausiai laiko bus skiriama fizinio parengimo treniruotėms. Vėliau rinktinės treniruotės persikels į Kauną, kur prasidės darbas krepšinio aikštėje.

Rugpjūčio mėnesį veiksmas persikels atgal į pajūrį, šį kartą į Klaipėdą, kur bus ruošiamasi draugiškoms rungtynėms. Pirmosios jų bus su Belgijos rinktine rugpjūčio 5 dieną. Žaisti draugiškų rungtynių krepšininkai vyks į Kėdainius ir Kauną.

Galutinę rinktinės sudėtį vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas turėtų paskelbti iki rugsėjo.

Šių metų Europos čempionatas Slovėnijoje vyks rugsėjo 4-22 dienomis. Lietuviai žais A grupėje kartu su Bosnijos ir Hercegovinos, Makedonijos, Juodkalnijos, Serbijos ir Latvijos komandomis.

Skaitykite daugiau