Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė: „Vaidmuo švedų filme man – neįkainojama patirtis“

Aktorė ir psichologė Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė / Viktorijos Kuhlins/Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-09 20:02
„Ledinio grožio ir aštraus proto blondinė, iš Rusijos kilusio oligarcho asistentė, teisininkė. Atsidavusi ir besąlygiškai vykdanti savo vadovo nurodymus. Šis vaidmuo man padėjo atrasti naujų spalvų aktorystėje“, - neslepia aktorė, psichologė Lina BRAŽINSKAITĖ-TUPIKOVSKIENĖ (38), nusifilmavusi švedų daugiaserijiniame televizijos filme „Dirigentas“.

„Dideliu ir be galo maloniu įvertinimu man tapo tai, kad režisieriai mano personažui suteikė daugiau spalvų, jau filmuojant padarė jį kur kas ryškesnį nei buvo numatyta pradžioje. Kūrėjai pageidavo, kad mano vaidinama aštrioji teisininkė pasirodytų ir tose scenose, kuriose iš anksto tai nebuvo numatyta pagal scenarijų“, - pasakoja aktorė.

Šį kartą ji dirba didelėje tarptautinėje komandoje – lietuvių kino kompanija „Dansu“ kartu su švedų kino kompanija „Black Spark Film & TV“ filmuoja 8 dalių daugiaserijinį televizijos filmą „Dirigentas“.

Filmavimai Lietuvoje vyksta nuo pavasario.

„Nepaprastai įdomu dirbti su tokiais nuostabiais režisieriais kaip Mikael Håfström, kurio filmuose vaidina pasaulinį pripažinimą pelnę aktoriai Anthony Hopkinsas, Colinas O'Donoghue, arba kaip režisierius Mårten Klingberg, kuris prisidėjo režisuojant ir rašant scenarijų garsiam kriminaliniam televizijos serialui „Beck“. Man tai – neįkainojama aktorinio darbo patirtis“, - tikina aktorė.

Viktorijos Kuhlins/Asmeninio albumo nuotr.
Viktorijos Kuhlins/Asmeninio albumo nuotr.

Sukurti sėkmingą vaidmenį padėjo dar ir tai, kad serialo veiksmas nukelia į dešimtojo dešimtmečio pabaigą: kai verslas dar tik kūrėsi, o daugelis verslo atstovų pavojingai balansavo tarp legalių ir kriminalinio atspalvio turinčių veiksmų.

„Nors buvau dar vaikas, tą neramų laikotarpį šiek tiek pamenu. Daug galvojau, kokia turėtų būti mano vaidinama teisininkė, ieškojau informacijos apie tą laiką. Pravertė ir psichologės išsilavinimas bei patirtis. Nemažai naudingų žinių gavau ir iš mamos – ji teisininkė, tad puikiai prisimena tuometinę verslo situaciją Lietuvoje“, - pasakoja Lina.

Aktorė, dažnai dirbanti modeliu ir reklamų veidu, neslepia, kad vaidyba jai teikia didžiausią malonumą: „Kai tavo darbas yra ir tavo aistra, tuomet net karščiausia vasara tampa maloniu darbymečiu, o nuovargis – nebesunkus. Norisi dar labiau tobulėti ir siekti naujų aukštumų.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai