Aktorė Lina Bražinskaitė gimtadienį pasitiko pasipuošusi pižama: „Koks laikas, tokia ir šventė“

Lina Bražinskaitė su vaikais / Viktorija Kuhlins nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-09 14:08
Aktorė, psichologė Lina Bražinskaitė gruodžio mėnesį mini net tris šventes: Kalėdas, savo gimtadienį ir Naujuosius metus. Nors 41-ąjį gimtadienį moteris paminėjo kiek kitaip, jauki atmosfera, pižamos ir laikas su mylimais vaikais nesugadino šventinių nuotaikų.

„Koks laikas, tokia ir šventė. Karantininis, pižaminis gimtadienis, – juokauja gimtadienio sveikinimus priėmusi aktorė, psichologė Lina Bražinskaitė. – 2020-tieji buvo absoliutus perversmas – visai šaliai, o dar labiau man. Nesitikėjau, kad gyvenimas versis aukštyn kojomis... Tarp kitko, nesakyčiau, kad tai buvo liūdniausias ar blogiausias gimtadienis.“

Tarp dviejų didžiausių metų švenčių gimusi aktorė savo šventės įprato nesureikšminti. Moteris prisiminė, kad jau nuo pat mažens kalėdinis laikotarpis ir gimtadienis tapdavo viena bendra švente.

Lina Bražinskaitė su vaikais / Viktorija Kuhlins nuotr.
Lina Bražinskaitė su vaikais / Viktorija Kuhlins nuotr.

„Vaikystėje gimtadienius švęsdavau tik su tėvais ir seneliais, nes tuo metu būdavo mokinių atostogos ir klasės ar kiemo draugai dažniausiai kur nors išvykdavo su tėvais. Užaugus gimtadienis irgi neretai ištirpdavo švenčių gausoje“, – portalui Žmonės.lt pasakoja L.Bražinskaitė.

Aktorė sako, kad 41-ąjį gimtadienį paminėjo su artimiausiais šeimos nariais, o pagrindiniu šventės akcentu tapo pižamos.

„Šis buvo kitoks dar ir tuo, kad sutikau jį ypatingai glaudžiame šeimos rate – laisvai, ramiai ir lengvai, su daug šilumos ir meilės. Buvo taip jauku, kad visą dieną nei vaikams, nei man nesinorėjo lįsti iš švelnių pižamų.“

Lina neslepia, kad net ypatingų gimtadienio norų šiemet neturėjo. „Bėgant laikui vis labiau pradedi vertinti ne materialias, o dvasines dovanas, – tikina. – Man didžiausia dovana ir laimė yra vaikų meilė – tikra, tyra, besąlygiška“, – sako ji.

Žiūrėkite fotogaleriją: 

Naujausi straipsniai