Lina Bagdanavičienė prisimena pažintį su vyru Pauliumi: pirmasis pasimatymas vyko netradicinėje vietoje

„Auksinių svogūnų 2017“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-01 12:33
Santuokoje Lina ir „Lietuvos balso“ laimėtojas bei grupės „el Fuego“ narys Paulius Bagdanavičius gyvena vos keletą metų, tačiau žino, ką daryti, kad namų židinys nenustotų rusenti. Štai neseniai pora atšventė trijų metų draugystės sukaktį. „Kaip tikra moteris pabambėjau ir papriekaštavau, kodėl niekada neminime draugystės pradžios, juk ji buvo tokia graži“, – neslėpė L. Bagdanavičienė.

Penktadienį Lina su Pauliumi nusprendė paminėti datą, kurią dažnai pamiršta. Abu jie atviri – dienos, kai vienas su kitu susipažino, dažniausiai nešvenčia, bet šįkart savo laime norėjosi pasidalyti bei prisiminti nuo ko prasidėjo jų meilės istorija.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Daugiau nei prieš tris metus Paulius Liną oficialiai pristatė draugams kaip savo merginą. Socialinė erdvė puikiai tiko pareikšti, kad nuo šiandien jie vienas kitam įsipareigoja.

„Pakeitėme statusą ir juokaudami tą dieną praminėme draugystės pradžia. Tiesa viskas prasidėjo kur kas anksčiau...“ – prisiminė L. Bagdanavičienė.

Paulius ir Lina Bagdanavičiai susipažino draugų kompanijoje. Tada jau žinomas vaikinas, pamatęs gražią moterį, nedelsė ir pasiryžo kuo greičiau užkariauti jos širdį. Bandydamas atkreipti Linos dėmesį, būsimas vyras dažnai jai skambindavo ir jie valandų valandas šnekučiuodavosi telefonu. Draugystės pradžią šiek tiek apsunkino tai, kad Paulius, sutikęs Liną, turėjo grįžti į Angliją, kur tuo metu buvo apsistojęs.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Pirmasis mūsų pasimatymas buvo per mano darbo prietų pertrauką. Grįžęs iš užsienio Paulius taip nekantravo, kad teko kuo greičiau organizuoti susitikimą. Taigi, visą laiką praleidome jo automobilyje“, – prisiminusi draugystės pradžią juokėsi Lina.

Jau kiek vėliau Paulius prisipažino, kad mylimoji iš pradžių jam atrodė labai nedrąsi, kukli ir baikšti mergina. „Paprasčiausiai jis buvo per daug savimi pasitikintis. Aš atsargiai reagavau į žinomo vaikino meilikavimus, stengiausi nepamesti galvos. Bet... Dabar be jokių paslapčių sakau, jog jis atkakliai manęs siekė. Nenuleido rankų.“

Trijų metų sukaktį atšventusi pora neneigė, jog daug svarbesni yra šeimos narių gimtadieniai, vestuvių metinės. Tačiau juk kartais taip smagu sugrįžti į tuos laikus ir prisiminti, nuo ko viskas prasideda. „Kaip tikra moteris penktadienį pabambėjau ir papriekaštavau, kad minėtume ir šią datą“, - Žmonės.lt pasakojo L. Bagdanavičienė.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Lina su Pauliumi susituokė praėjus vos pusmečiui nuo jų draugystės pradžios. Šiuo metu pora augina dukrelę ir sako, kad šeimos laimė priklauso nuo tarpusavio supratimo, mokėjimo nusileisti ir, žinoma, meilės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai