Lina Anušauskienė tapo mados namų „bliss by Violeta“ ambasadore

Lina Anušauskienė / Manto Headshooter nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tapti modeliu – daugelio merginų svajonė, ką jau kalbėti apie svaiginančias keliones į tolimus pasaulio kampelius. Tačiau, kad paragautum modelio duonos ir pajustum kontrastingas metropolių nuotaikas, nebūtina nutolti. Tuo pasidžiaugti galėjo ir politiko Arvydo Anušausko žmona Lina Anušauskienė, visai neseniai tapusi „bliss by Violeta“ mados ambasadore.

Žavi mergina naujoje fotosesijoje įkūnijo šiuolaikišką kosmopolitę, kurios įvaizdį įkvepia didmiesčiai: Niujorko galerijų konstrukcijos, pilkšva Paryžiaus architektūra ar Romos bazilikų prabanga. Nors dizainerės Violetos Sūdžiuvienės kurtoje kolekcijoje atsispindi skirtingų miestų veidai, modelius vienija lakoniškas dizainas.

L.Anušauskienė mados namų ambasadore tapo pirmą kartą, tokio tipo fotosesija – taip pat nauja patirtis. Pasak merginos, modelio darbą palengvino aiški fotosesijos vizija ir fotografo drąsinimai: „Puikią atmosferą sukūrė šauni komanda, kuri nustebino savo profesionalumu, didžiulį darbą nuveikė fotografas, turėjęs aiškią kryptį ir stengęsis man padėti įsijausti į vaidmenį.“

Lina Anušauskienė / Manto Headshooter nuotr.

Nors tokia fotosesija gražuolei buvo šis tas nauja, dizainerės V.Sūdžiuvienės darbus Lina vilkėjo anaiptol ne pirmą kartą. „Smagu, kad Violeta pasirinko būtent mane, žaviuosi jos kūryba. Dar prieš šią fotosesiją buvau įsigijusi keletą jos kurtų drabužių – džiaugiausi visą vasarą. Jie ne tik gražūs, bet ir labai patogūs“, – pasakojo „bliss by Violeta“ kolekciją pristačiusi mergina. L.Anušauskienė pridūrė, kad mados namų kurti drabužiai puikiai tinka tiek miesto moterims, tiek studentėms. Juk visai neseniai Lina ir pati buvo studentė, šįmet Vilniaus dailės akademijoje baigė magistro studijas.

Lina Anušauskienė / Manto Headshooter nuotr.

Naujoje fotosesijoje – 6 skirtingų miestų įkvėpti deriniai: modernūs, skulptūriški ir išraiškingi. Pasak Linos, labiausiai į akį krito alyvuogių spalvos ansamblis – ilgos liemenės ir kelnių derinys bei blizgaus puspalčio ir juodų kelnių komplektas, pastarasis tarsi atskleidė visai kitokią Linos pusę. Veikiausiai dauguma viešumoje įpratę matyti L. Anušauskienę atrodančią dalykiškai, dalyvaudama oficialiuose renginiuose ji pirmenybę teikia klasikiniam stiliui. Vis dėlto dažniau mergina vilki laisvesnio stiliaus drabužius, kurie leidžia atitolti nuo konservatyvaus įvaizdžio ir būti savimi: „Nors ir esu politiko žmona, nenoriu būti pernelyg konservatyvi aprangos atžvilgiu, esu jauna.“

Šiandien aprangos pasiūla yra milžiniška, tačiau vis dažniau laimi drabužiai, kurie yra ir madingi, ir universalūs. L. Anušauskienė pastebi, kad patogumas tarsi tapo tendencija: „Neseniai atradau, kad daug patogiau nešiotis ne rankinę, o kuprinėlę. Žinoma, tai labiau laisvalaikio aksesuaras, tačiau puikiai tinka į paskaitas ar miestą, ypač kai prireikia įsimesti kompiuterį.“ Lina kiekvienai siūlytų spintoje turėti nepakeičiamąją mažą juodą suknutę ir įsigyti kokybiškus džinsus. Tiek vienas, tiek kitas drabužis, papildytas naujomis detalėmis, kaskart atrodo naujai, o galimybė daiktus lengvai pritaikyti garderobe – labai svarbu. Tuo išsiskiria ir naujoji mados namų „bliss by Violeta“ kolekcija: nors kiekvienas drabužis turi savitą veidą, kolekciją vienijanti modernaus minimalizmo stilistika leidžia kurti įvairiausius derinius.

Lina Anušauskienė / Manto Headshooter nuotr.

Mados namų „bliss by Violeta“ šiųmetėje šaltojo sezono kolekcijoje dominuoja neutrali pilkų ir rusvų spalvų gama, pagyvinta mėlynais ir alyvuogių žalumos atspalviais. Išskirti verta minkštučius įvaizdžiui jaukumo suteikiančius paltus, ieškančioms madingiausių reikėtų įsidėmėti pastelinius. Ryški sezono tendencija – metalu žvilgantys audiniai, kurių kolekcijoje taip pat netrūksta. Tai puiki tendencija mėgstančioms vienspalvius aprangos derinius, nuo-iki pilkų atspalvių apranga atrodys kur kas šiuolaikiškiau ir įdomiau, jei čia įpinsite sidabru žvilgančią palaidinę arba aksesuarą. Na ir galiausiai – L.Anušauskienės fotosesijoje atrasti berankoviai švarkai: patogu, modernu ir be galo stilinga.

„bliss by Violeta“ šiųmetė šaltojo sezono kolekcija su Lina Anušauskiene (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau