„Lilo ir Innomine“ koncertinis turas rytoj finišuos Klaipėdoje

Koncerto akimirka / Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-14 12:45
Tūkstančius gerbėjų į didžiąsias Lietuvos arenas sukvietęs hiphopo dueto „Lilo Ir Innomine“ koncertinis turas „Leisk man šlykštėtis“ penktadienį, gruodžio 15 d., finišuos Klaipėdoje, „Švyturio“ arenoje.

Unikalūs vaizdo grafikos sprendimai, abejingų nepaliekanti koncerto įžanginė dalis, judantys LED ekranai – „Lilas ir Innomine“ šį kartą gerbėjus pribloškė ne tik muzikiniais, bet ir technologiniais sprendimais.

„Dirbame su didžiausiomis tarptautinėmis muzikos žvaigždėmis, tačiau, net ir lyginant su jais, „Lilas ir Innomine“ kartelę užkėlė labai aukštai. Koncertiniam turui parengti vaizdo ir technologiniai sprendimai buvo tiesiog pribloškiantys. Ko verti vien LED kubai, kurių dydis prilygsta vilkikui“, - sako turą rengusios agentūros „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

„Lilo ir Innomine“ koncertų ašis - pusę metų kurtas technologinis sprendimas, kai didžiuliuose LED ekranuose rodoma kinetinė vaizdo grafika. Grafiniai vaizdai akimirksniu reaguoja į veiksmą scenoje ir visoje arenoje, o realius žmones keičia animuoti.

Visa tai leidžia realybei susimaišyti su iliuzija, o koncerto žiūrovus panardina į garsų ir vaizdo pasaulį.

Prieš paskutinį „Lilo ir Innomine“ koncertą kviečiame visus pažvelgti į tai, ką turo „Leisk man šlykštėtis“ metu scenoje sukūrė viena populiariausių Lietuvos grupių

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai