Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio kolekcija sudomino būrį pramogų pasaulio atstovų

Mantas Petruškevičius, Austėja Jablonskytė, Žilvinas Grigaitis su žmona Elle / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienio vakarą Vilniaus Teatro arenoje – išskirtinis mados vakaras. Čia dizaineriai Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatė savo naujausias, 2015–2016 metų rudeniui ir žiemai skirtas drabužių kolekcijas.

Įvertinti naujausių modelių jau susirinko mados mylėtojai, tarp kurių – ir būrys meno, pramogų bei verslo pasaulio atstovų.

Reginio nepraleido dizaineriai Sandra Straukaitė, Egidijus Sidaras, papuošalų kūrėja Agnė Byčiūtė-Jankauskienė, stilistai Mantas Petruškevičius, išskirtine rožine Agnės Kuzmickaitės suknele specialiai šiam vakarui pasipuošusi Austėja Jablonskytė. 

Vakaro svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Čia buvo galima sutikti modelius Moniką Račiūnaitę-Pogrebnoję, Kristiną Tučkutę, aktorius Larisą Kalpokaitę ir Aistį Mickevičių, dainininkes Girmantę Vaitkutę, Urtę Šlagalytę. Elegancija spindėjo verslininkė Rasa Arlauskienė, laidų vedėjos Živilė Vaškytė-Lubienė ir Daiva Tamošiūnaitė.

Dėmesio renginyje sulaukė ir su šiuo metu Lietuvoje viešinčia žmona, australe Elle atvykęs Žilvinas Grigaitis.

Mados renginyje Lilija Larionova ir Egidijus Rainys svečiams nutiesė raudoną kilimą (60 nuotr.)
+54

Sostinės publika ir svečiai iš kitų miestų jau įprato, kad abu dizaineriai naujausią savo kūrybą demonstruoja bendrame renginyje. Giedrą penktadienio vakarą kantriai sulaukę beveik valandą vėlavusio šou, jie buvo apdovanoti spalvomis ir įdomiomis detalėmis nustebinusiu reginiu. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Lilija Larionova ir Egidijus Rainys pristatė kolekcijas veržliai ir elegantiškai miesto moteriai

Vakaro svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Vakaro svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Nors Lilijos Larionovos ir Egidijaus Rainio kūrybos braižas ir kolekcijos visada būna skirtingos, bendrų bruožų buvo galima įžvelgti: pirmiausia, tai minimalistinė elegancija, dėmesys detalėms ir prabangūs natūralūs audiniai.

Naujausią L.Larionovos kolekciją sudarė 30 kūrinių, tarp kurių – sijonai, švarkai, kelnės, suknelės, palaidinės, kombinezonai. Savo drabužius dizainerė dedikavo stilingai nepriklausomai moteriai, kuri mėgsta jaustis nevaržomai ir lengvai skrieti miestų gatvėmis rytą ir vakarą kaip tikra niujorkietė.

Šiemet L.Larionova atsisakė mėgstamos juodos spalvos ir papildė spalvinę gamą karameliniais, šaltais pilkais, alyviniais, rausvais atspalviais, netikėtais melsvai žalsvais – jūros tonais. Čia dominuoja odiniai drabužiai, natūralūs audiniai. Kaip ir anksčiau, taip ir šiais metais, dizainerė liko ištikima „V“ formos atvirai nugarai ir kukliam dekoltė.

Lilijos Larionovos 2015-2016 m. rudens-žiemos kolekcija (49 nuotr.)
+43

Šaltojo sezono R.Rainio kolekciją sudaro trys dalys: kasdieniška, ramių tonų; žavinti fatališkas damas, kurios dievina Egidijų už jo sugebėjimą atskleisti moteriškumą; vėliau iš  – tamsių spalvų gamos pereinama prie finalinės dalies. Čia drabužių kūrėjui atsistojusios plos jo buvusios, esamos ir būsimos nuotakos: Egidijus Rainys ne vienerius metus gerbiamas už subtilias, laikui nepavaldžias, rafinuotoms jaunosioms kuriamas vestuvines sukneles.

Egidijaus Rainio 2015-2016 m. rudens-žiemos kolekcija (67 nuotr.)
+61

Žmonės.lt skaitytojai turėjo galimybę stebėti tiesioginę renginio transliaciją. Nespėję to padaryti, vėliau galės pamatyti specialų vaizdo įrašą.

Skaitykite daugiau