Lilija Vanagienė „Šokių ant ledo“ dalyviams linki daugiau pagarbos komisijai

„Šokių ant ledo“ komisija / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

LNK projekte „Šokiai ant ledo“ netrūksta intrigų – dalyviai ima maištauti prieš komisijos narius, kai kurie iš jų jaučiasi nuvertinami, kitiems trūkta pagyros žodžių. Apie šią situaciją prabilo Lietuvos dailiojo čiuožimo federacijos prezidentė, garsiausio Lietuvos čiuožėjo Povilo Vanago mama Lilija Vanagienė.

„Pirmiausia, noriu pasakyti, nėra etiška, kai profesionalai tokiu tonu šneka su komisijos nariais“, – apie Aido Reklio atsaką Nerijaus Juškos komentarams kalbėjo L.Vanagienė. „Esu dalyvavusi ir stebėjusi ne vieną ledo projektą, kuriame šoko garsūs pasaulio čempionai, bet iš jų lūpų niekada nesu girdėjusi, jog būtų nepagarbiai kalbama su teisėjais. Yra išlaikoma etika, to linkiu ir „Šokių ant ledo“ dalyviams“.

Lilija Vanagienė pataria projekto dalyviams įsiklausyti į komisijos pastabas ir komentarus: „Jei poros dar tvirčiau kibs į darbą, padarys išvadas apie savo pasirodymus ir paklausys komisijos kalbų, šis projektas įgaus dar daugiau profesionalumo“. Buvusi čiuožėja patikino, jog dalyviai gali parodyti dar daugiau ir dar geriau bei pridūrė: „Tai ką jie padarė ir ko išmoko per visą šį laiką, yra tikras stebuklas“.

Moteris itin džiaugiasi Gintarės Gurevičiūtės, Katerinos Voropaj bei Astos Žukaitės pasiekimais. Jos nuomone, projekto perspektyviausia pora – Asta ir Saulius. „A.Žukaitė yra puiki partnerė, nepabijosiu pasakyti – gera čiuožėja. Pamenu pirmuosius jos žingsnelius ant ledo, ji vos čiuožė, o dabar yra viena iš geriausių projekto dalyvių. Asta puikiai įvaldė čiuožimo techniką“, – susižavėjimo neslėpė Lilija.

„Taip pat žemai galvą lenkiu prieš Kauno vicemerą Stanislovą Buškevičių. Jis padarė labai didelę pažangą. Labai pagirtina, jog jis nepabijojo stoti į kovą prieš jaunesnius už save dalyvius“, – sakė L. Vanagienė. Moteris mano, jog „Šokiai ant ledo“ finale bus arši kova, o jos laimėtojais gali tapti bet kuri pora.

Lilija yra maloniai nustebinta dalyvių pasirodymais: „Šokiai yra įdomūs, personažai nebanalūs, tačiau šokėjams reikia nepamiršti, jog labai svarbios jų išraiškos ir artistiškumas. Juk į šokius ant ledo įeina viskas: technika, plastika, šokio idėja, rūbai, personažo pasirinkimas, muzikalumas, artistiškumas ir pan. Jei nors vieno iš šių komponentų nebus – nebus ir gerų įvertinimų“.

Skaitykite daugiau