Lilas ir Innomine: „Tai bus brangiausias mūsų koncertas visomis prasmėmis“

„Lilas ir Innomine“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-05 11:50
„Tai bus brangiausias mūsų koncertas visomis prasmėmis” – apie kovo 9-ąją „Žalgirio” arenoje vyksiantį koncertą prasitaria hiphopo duetas Lilas ir Innomine. Likus kiek daugiau nei mėnesiui atlikėjai išduoda dar daugiau detalių apie dešimt veiklos metų vainikuosiantį šou „2009x2019”.
Duetas ir šįsyk ketina sukurti įspūdingą renginį. Techninei komandai patikėta didžiausioje šalies arenoje sukurti intymaus susitikimo atsmoferą. Lilas ir Innomine pasirodymą atliks minioje, apsupti klausytojų – salės centre iškils dešimt metų ženklinanti X formos 360 laipsnių atvira scena. Į veiksmą salėje reaguos interaktyvios vizualizacijos. Likus vos mėnesiui derinama kiekviena pasirengimo minutė, mat tokios idėjos įgyvendinimas „Žalgirio” arenoje užtruks per dvidešimt valandų.

Lilas ir Innomine / D. Čėplos nuotr.
Lilas ir Innomine / D. Čėplos nuotr.

„Šį koncertą mes matom kaip jaukų ir intymų – jis mums brangus visomis prasmėmis. Nusprendėme statyti sceną arenos viduryje, norime žmones matyt arčiau ir labiau įtraukt juos į procesą” – koncerto idėja dalinasi Lilas.

Lilas ir Innomine / D. Čėplos nuotr.
Lilas ir Innomine / D. Čėplos nuotr.
Lilas ir Innomine išduoda, kad ant scenos lips sveikinti ir būrys scenos bičiulių: „Atliksim apie 30 kūrinių iš viso mūsų gyvavimo laikotarpio, turėsim daug svečių ir draugų ką sutikome per šiuos metus, kurie vienaip ar kitaip prisidėjo prie grupės veiklos. Taip pat ruošiamės parodyti šiek tiek dokumentikos, atsinešim istorijų. Tai bus lyg senų draugų susitikimo vakaras”.


Dešimtmečio koncertas „2009x2019“ įvyks jau kovo 9 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje. Į renginį veš ir specialus prie koncerto laikų pritaikytas „Labai neblogas traukinys” maršrutas Vilnius – Kaunas – Vilnius. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai