„Lilas ir Innomine“ Kalnų parke sukūrė festivalio atmosferą

Koncerto akimirkos/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-31 23:03
Gegužės 31 d. Kalnų parke pirmą kartą su orkestru pasirodė „Lilas ir Innomine“.

„Lilas ir Innomine“ sostinės Kalnų parke sukūrė tikro festivalio atmosferą. Veiksmas buvo suplanuotas nuo pat durų atidarymo pradžios. Jau tuomet veikė ne tik poilsio zona su maisto gamintojais, bet ir „Red Bull“ scena, kuruojama „Flow Music“ su eile didžėjų: Savage, DJ Alko, NO DJ’s (Viktoras Diawara). Jiems pritarė MC Jama.

Koncertinę programą su didžėjais vasaros išvakarėse pradėjo „Lilas ir Innomine“ bendražygiai „Willie Valo“ ir duetas PAI X, o vasaros sutiktuvių pagrindiniu akcentu tapo išskirtinis „Lilas ir Innomine“ koncertas.

Koncerto akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Koncerto akimirka/Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Innomine kartu su kompozitoriumi Jievaru Jasinsku specialiai šiam koncertui ruošė naujas dueto kūrinių aranžuotes. Šįkart klasika susitiko su moderniais garsais.

Pasak Lilo, abi apšildančios grupės buvo atrinktos be konkrencijos: „Jie – mūsų kompanijos dalis. Vieni kitus labai mėgstame ir palaikome. Tai – dvi talentingos ir sparčiai augančios grupės, kurių po kelių metų apšildymui, tikėtina, jau nebeprisikviesime.“

Abiejų apšildančių grupių nariai kadaise buvo „Lilas ir Innomine“ dalimi. Tačiau išsiskyrus keliams, draugystė ir visapusiškas palaikymas išliko, kas ne visada pavyksta, ypač kūrybinėje terpėje.

Dabar bene visi „Lilas ir Innomine“ gerbėjai žino tarptautinį duetą PAI X – tai prodiuseris Asi Yehuda iš Izraelio ir dainininkė Evgenya Redko. Jiedu kartu su „Lilas ir Innomine“ dar 2015 m. įrašė žymiąją dainą „Karina“ ir prisidėjo prie albumų „Tu naktis“ ir „Leisk man šlykštėtis“ kūrybos. Netrukus po to Asi ir Evgenya pasuko kitu keliu ir sukūrė PAI X. 

Naujausi straipsniai