„Lilas ir Innomine“ gerbėjams Vilniuje leido ne tik šlykštėtis, bet ir nuoširdžiai gėrėtis

Koncerto akimirka / Vyginto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-08 22:06
Fenomenalus duetas „Lilas ir Innomine“ gruodžio 8 dieną surengė koncertą Vilniuje. Naujas jųdviejų turas pavadinimu „Leisk man šlykštėtis“, su kuriuo šiais metais jie pasirodo dižiausiose šalies arenose, atrodo gerbėjų labiau suprantamas kaip „Leisk man gėrėtis“. „Siemens“ arenoje minia „Lilą ir Innominę“ sutiko taip, kad galėjai girdėti, kaip nuo ūžesio ir išlaisvintų emocijų kilnojasi stogas.

Duetas atliko jau gerai pažįstamus kūrinius ir daugeliui dar negirdėtas dainas iš savo naujausio albumo.

„Lilui ir Innomine“ scenoje talkino daugiau nei 10 muzikantų, padėjusių sukurti efektingą atmosferą.

Ovacijomis duetas buvo palydimas po kiekvienos dainos. Gerbėjai puikiai atliko namų darbus ir retai praleisdavo progą padainuoti su savo dievaičiais.

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

„Lilo ir Innomine“ muzikinė biografija, laimei, visai nėra kukli. Užpernai jie laimėjo M.A.M.A. apdovanojimą kaip geriausia Lietuvos hiphopo grupė, išleido trečiąjį albumą „Tu – naktis“ ir ilgam jį paliko perkamiausių šalies albumų sąraše. Daug metų koncertavę baruose, 2016-ųjų pavasarį ambicingai ryžosi užlipti į Kauno „Žalgirio“ areną – ir užėmė ją su trenksmu, ko iki šiol nebuvo padarę nė vieni pirmtakai.

Vyginto Skaraičio nuotr.
Vyginto Skaraičio nuotr.

Jų kūriniai „YouTube“ svetainėje turi po keturis penkis milijonus peržiūrų, kas šioje šalyje irgi nėra dažnas atvejis, o šią vasarą vaikinai sukūrė Lietuvos olimpinės rinktinės himną „Tu privalai skambėt“. Praėjusį lapkritį jie surengė „Nepadorų koncertą“ „Siemens“ arenoje, bet nepadorumas jame buvo išreikštas tikrai ne nuogybėmis ar vulgarumu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai