Lil Nas X „susilaukė“ debiutinio albumo: jį pristatė išskirtiniame šou

Lis Nas X / Charlotte Rutherford, socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-17 12:35
Prieš porą savaičių pasirodė provokuojančios Lil Nas X nuotraukos, kuriose jis yra įsiamžinęs tarsi nėštukė, o jau šiandien pasirodė to laukimo rezultatas – debiutinis reperio albumas „Montero“. Jis buvo pristatytas specialiame „Montero“ šou.

Pastaruosius kelis metus Lil Nas X gerbėjus džiugino leisdamas hitą po hito: „Sun Goes Down“, „Montero (Call Me By Your Name), „Industry Baby“ – visi jie sugulė į naujausią reperio albumą. Kartu su šia naujiena pasirodė ir dar vienas singlas pavadinimu „Thats What I Want“. Dainos vaizdo klipe pasirodo ir žinomas amerikiečių aktorius Billy Porteris.

Lil Nas X – „Thats What I Want“:

Naujajame albume yra ir daugiau siurprizų – dainos su pasaulinėmis žvaigždėmis. Lil Nas X uždainuoja ir su Eltonu Johnu, ir su Miley Cyrus, ir su Doja Cat, ir su Megan Thee Stallion. Taip pat savo didžiosios naujienos išleidimo proga, kartu su dizaineriu Jean Paul Gaultier reperis pristato limituoto kiekio drabužių kolekciją, kuri prekyboje pasirodys jau rugsėjo 20 d.

Debiutinis Lil Nas X albumas „Montero“:

Metų vaizdo klipo apdovanojimas šiemet atiteko Lil Nas X

Būdamas dvidešimties metų Lil Nas X įrašė superhitą „Old Town Road“ su dainininkės Miley Cyrus tėvu, kantri muzikos atlikėju Billy Ray Cyrus. Ši daina tapo ilgiausiai pirmoje vietoje išsilaikiusiu singlu visoje „Billboard Hot 100“ muzikos topo istorijoje. Ši sėkmė reperiui netrukus atnešė ir du „Grammy“ apdovanojimus, nors jis dar net nėra išleidęs debiutinio albumo!

Lil Nas X albumo „Montero“ „gimdymas“ – humoro šou:

 

Žurnalas „Time“ Lil Nas X paskelbė viena iš 25 įtakingiausių šios kartos asmenybių internete. Be įspūdingo kiekio „Grammy“ nominacijų, Lil Nas X gavo netgi aštuonias nominacijas „MTV“ vaizdo klipų apdovanojimuose, o šiemet laimėjo geriausio Metų vaizdo klipo įvertinimą už „Montero (Call Me By Your Name)“.

 

Naujausi straipsniai