Likus žingsniui iki finalo iš „Šokių ant ledo“ pasitraukė Aidas Reklys ir Katerina Voropaj

Katerina Voropaj ir Aidas Reklys / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-20 19:01
Velykinį sekmadienio vakarą LNK „Šokių ant ledo“ žiūrovai galėjo grožėtis visų metų laikų spalvomis – projekto pusfinalyje penkios dalyvių poros žiūrovams ir komisijos nariams dovanojo savo pasirodymus metų laikų tema. Šis sekmadienis buvo lemtingas Aidui Rekliui ir Katerinai Voropaj – ši pora sulaukė mažiausiai palaikymo ir atsisveikino su projektu.

Pusė metų pačių įvairiausių emocijų ant ledo – ašarų ir džiaugsmo, nusivylimų ir euforijos, traumų ir įspūdingų pasirodymų. Ir visa tai netrukus baigsis.

Iki elegantiškojo LNK „Šokių ant ledo“ projekto kulminacijos liko viena stotelė. Kitą sekmadienį – šou finalas, į kurį kelialapius iškovojo Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksejus Rogonovas, Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius, Vaida Genytė su Tomu Katukevičiumi bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pusfinalyje suklupo Katerina Voropaj su Aidu Rekliu. Profesionali sportinių šokių šokėja Katerina ir specialiai iš JAV dėl šio projekto į Lietuvą grįžęs čiuožėjas Aidas negavo bilieto į finalą, savo vietą užleidę dvikovoje pranašesnei buvusiai Vytauto ir Gintarės porai.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pusfinalyje komisija daugiausiai balų skyrė Astai ir Sauliui bei Vytautui su Gintare. Tretieji buvo Gintarė su Aleksejumi, ketvirtieji – Vaida su Tomu, penktieji, paskutinieji – Katerina ir Aidas. Beje, papildomus maksimalius tris taškus už techniką komisijos pirmininkė Rasa Birbalienė pridėjo Astai su Sauliumi.

Žiūrovai daugiausiai balsavo už Gintarę su Aleksejumi, mažiausiai – už komisijos nuo iškritimo išgelbėtus Vytautą su Gintare.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Pusfinalyje projekto komisijoje dirbo pirmininkė, ledo choreografė Rasa Birbalienė, Vytenis Pauliukaitis, Nerijus Juška ir aktorė Asta Baukutė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai