Likus kelioms savaitėms iki vestuvių Johnas Cena išsiskyrė su Nikki Bella

Johnas Cena ir Nikki Bella / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-16 18:12
Gegužės 5 dieną turėjusios įvykti imtynininkų Johno Cena (40) ir Nikki Bellos (34) vestuvės buvo atšauktos. Sekmadienį sportininkai paskelbė, kad po šešerių bendro gyvenimo metų jiedu suka skirtingais keliais.

„Šį sprendimą buvo sunku priimti, nes mes vis dar mylime ir gerbiame vienas kitą. Šiuo gyvenimo laikotarpiu prašome gerbti mūsų privatumą“, – rašoma viešame poros pareiškime.

Pasak jųdviejų bičiulių, Nikki Bella šiuo metu jaučiasi sugniuždyta. „Tai turėjo būti laimingiausias jos gyvenimo laikotarpis, o jis viską sugadino“, – people.com sakė imtynininkės bičiuliai.

Du įžymūs imtynininkai susižadėjo lygiai prieš metus „Wrestlemania 33“ tiesioginio eterio metu. Po pergalingų varžybų Johnas Cena priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo mylimajai. Piršlybas tuomet vainikavo bučinys ringe.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Dar prieš mėnesį Johnas Cena pasakojo žiniasklaidai, kad santykiai reikalauja labai daug darbo: „Niekada nemanykit, kad meilė yra paprastas dalykas. Meilė yra graži, bet po penkerių kartu praleistų metų mes supratome, kad mylėti nėra paprasta. Mes kasdien dirbame, sprendžiame problemas kaip ir visi kiti. Kai kurios mūsų problemos yra labai viešos, kai kurios – ne. Mes kasdien dirbame dėl santykių. Kaskart nusiminęs aš prisimenu, kad negaliu gyventi be jos, kad myliu ją – štai kodėl ryžtuosi visiems šiems dalykams.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai