Likimus pakeitusios šukuosenos: lemtingos garsenybių išvaizdos transformacijos

Marilyn Monroe ir Rooney Mara / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-25 17:15
Liaudies išmintis byloja, kad moteris pakeitusi gyvenimą, keičia ir šukuoseną. Tačiau kartais būtent šukuosenos pakeitimas sukelia didžiausius gyvenimo pokyčius. Apžvelkime ryškiausias visų laikų šukuosenų transformacijas.

Aktorė Marilyn Monroe greičiausiai taip ir būtų likusi miela brunete, dirbančia fabrike, o visi aplinkiniai į ją būtų kreipęsi tikruoju jos Norma Jean vardu. Laimė, 1947 metais prieš aktorių atranką jai po ranka pasimaišė peroksido buteliukas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Aktorė Lucille Ball nustojo dažyti plaukus šviesiai, kad išsiskirtų iš pulko staiga atsiradusių blondinių. 1942 metais Lucille nusidažė plaukus rausvai. Jos abrikoso spalvos garbanėlės ir aštrus protas pavertė ją komercinių filmų žvaigžde dar prieš gaunant svarbiausią savo vaidmenį seriale „I Love Lucy“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kardinaliai pakeisti šukuoseną – rizikingas žingsnis. Manekenė Linda Evangelista, peršokusi iš tamsiai rudų plaukų į švelnios šampano spalvos kasas, tvirtina, kad šį žingsnį verta žengti. Juk dešimtajame dešimtmetyje Linda nesivargindavo lipti iš lovos dėl mažesnės nei 10 tūkst. JAV dolerių sumos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Šukuosena įtakos karjerai turi ir šiais laikais. Holivudo aktorė Amy Adams atskleidė, kad jos karjera šoktelėjo aukštyn tik tada, kai ji pakeitė šukuoseną – rusvaplaukė tapo ryškia raudonplauke. „Buvo labai įdomu stebėti, kaip pasikeitusi šukuosena, formuoja žmonių nuomones. Raudoni plaukai tapo mano galingiausiu įrankiu“, – tikino Amy.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Verta paminėti ir Rooney Marą, kuri dėl vaidmens kino juostoje „Mergina su drakono tatuiruote“, nusirėžė savo romantiškas, ilgas kasas. Tuo tarpu manekenė Edie Campbell atsisakiusi ilgų plaukų tapo dizainerio Marco Jacobso mūza.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai