Likimo draugės kuria pasaką Šiaulių mamoms

Rūta Oniūnienė ir Ieva Baronienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-23 21:59
Prieš dvidešimt penkerius metus užsimezgęs Ievos ir Rūtos ryšys atgimė, kada abi moterys pradėjo lauktis pirmagimių. Pašnekovių tėvai kadaise buvo vieni geriausių draugų, tačiau joms draugystės išsaugoti nepavyko. Tačiau čia koją pakišo motinystė ir nuo šiol Ieva Baronienė ir Rūta Oniūnienė ne tik koja kojon žengia kasdieniuose džiaugsmuose ir varguose, bet ir darbe.

Moterys kuria „Zuikio pasaką“, kurioje ypatingai gera šiaulių mamoms, nes čia jos gali ne tik įsigyti unikalių drabužėlių, žaislų, aksesuarų vaikams, bet ir pažindyti, pervystyti savo mažylį, pasigrožėti gyvais zuikiais ar tiesiog išgerti arbatos puodelį.

„Visiškai atsitiktinai po daugelio metų Rūtą sutikau viename vaikų būrelyje, kuriame lankiausi su pirmagime Amelija. Pakviečiau kavos ir nuo to karto mūsų draugystė atgimė“, – pasakoja „Zuikio pasakos“ pradininkė Ieva.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.


Tuo pat metu Rūta antrina, kad visada svajojo apie nuosavą verslą, tačiau nežinojo, kokioje srityje būtų mieliausia jos širdžiai. Lyg tyčia Ieva su pirmąja savo partnere jau buvo pradėjusi „Zuikio pasakos“ projektą, nes gimus pirmagimei Amelijai moteriai pritrūko Šiauliuose tokios vietos, kurioje būtų galima ateiti, paliesti, pajausti.

Ieva taip pat pabrėžia, kad niekada nemėgo internetinės prekybos, todėl svajojo tik apie fizinę parduotuvę. Tačiau po metų jos bendramintei pasikeitė situacija ir ši turėjo palikti verslą. Tuo metu buvo tikrai krizinis laikotarpis, kilo minčių ir apie verslo pardavimą.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.


Viena kita tapo svajonėmis dalimi


„Aš tuo metu jau laukiausi antrosios dukters Matėjos, mintis apie verslo pardavimą mane tikrai liūdino. Pirmagimė Amelija be proto myli zuikius, tai šis pavadinimas buvo tarsi dedikacija jai, būtų skaudu viso to netekti. Vieną naktį, niekaip negalėjau užmigti ir vis galvojau, ko imtis, kad tik nereikėtų parduoti savo „Zuikio pasakos“, ir tada prieš akis tiesiog sušmėžavo Rūta. Jos atsakymo laukiau su didele viltimi... Tai atrodė vienintelė ir geriausia išeitis.“, – prisimena Amelijos ir Matėjos mama.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.


„Tai buvo mano svajonė. Dukrai Patricijai jau buvo suėję du metai, mintyse jau sukosi įvairiausios verslo idėjos ir kaip iš dangaus nukrito šis pasiūlymas. Buvau be proto laiminga. O su mano atėjimu į „Zuikio pasaką“ gimė ir mudviejų su Ieva vardinės rūbų kolekcijos vaikams. Pirmoji kolekcija tiesiog sprogo“, – džiaugiasi Rūta.


Visą interviu skaitykite leidinyje „Įkvepiančiai motinystei“. Ieškokite visose prekybos vietose.

Akvilė Razauskienė
Akvilė Razauskienė

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai