Ligoninėje savanoriaujantis G.Liaudanskas-Svaras: „Prašau jūsų – likite namuose“

Gabrielius Liaudanskas-Svaras / Aleksandro Broko ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sparčiai augant koronaviruso atvejų skaičiui šalies medikai atsidūrė ties kritine riba – pervargę nuo milžininško krūvio, dalis jų patys neišvengė viruso, tad gydymo įstaigos kreipėsi į visuomenę pagalbos. Savanoriškai pagelbėti gydytojams apsisprendė grupės „G&G Sindikatas“ narys, šaulys Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Apie savanorystę G.Liaudanskas-Svaras papasakojo savo socialinių tinklų sekėjams šeštadienio vidurnaktį, vos tik baigęs budėjimą Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Savo įrašu jis sutiko pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Bičiuliai, šią žinutę rašau ką tik baigęs budėjimą ligoninėje, kurioje su broliais ir sesėm šauliais pradėjome savanorišką tarnybą raudonojoje zonoje. Savanorystės, kuri prasidėjo vakar ir tęsis nežinia kiek.

Kaip ir daugelis sąmoningų žmonių, prašau jūsų – jokia prekybcentry ar kitose miesto kamšatyse įsigyta dovana neatpirks tos „dovanos“, kurią didžiulė tikimybė parnešti namo. O tada gailėtis, kad nekantra, neatsakingumas ir numota ranka iš jūsų atims brangiausius.

Linkiu mums nesusitikti šiuo „tamsiu“ laikotarpiu. Linkiu, kad jis kuo greičiau baigtųsi. Likit namie. Ir juolab nerizikuokite lankydami artimus. Taip jūsų rūpestis ir meilė bus tikri“, – feisbuke rašė jis.

Bičiuliai, šią žinutę rašau ką tik baigęs budėjimą ligoninėje, kurioje su broliais ir sesėm šauliais pradėjome...

Posted by Gabrielius Liaudanskas on 2020 m. gruodžio 18 d., penktadienis
Skaitykite daugiau