Liga paskatino mesti prestižinį darbą ir tapti šokių trenere: „Šokis – tai kasdienis mano tobulėjimo šaltinis“

Moteris / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Ilgai gyvenau su mintimi, kad aš negaliu šokti. Tai kaulai per stambūs, tai rankos per ilgos, tai tėvai sako, jog reikia geriau mokytis nei šokt…Be to, juk merginai iš provincijos šokti gatvės šokius yra labai blogai.

Tokia nuostata ir gyvenau, mokiausi, puikiai pabaigiau mokyklą, norėjau mokytis šokių, bet įstojau į teisę ir net dirbu pagal išsilavinimą. Kaip gi dabar man, teisininkei, šokti gatvės šokius? Pamiršau visas svajones ir įsiliejau į gyvenimą – studijos, darbas, magistras, vestuvės, kelionės, karjera, laisvalaikis ir kasdienė rutina nustūmė svajones į paskutinę vietą.

Tuomet, visai netikėtai, pakirto gripas ir jo komplikacijos. Gydytojai sukėlė dirbtinę komą, po kurios atsigavau su komplikacijų paveikta širdimi. Galėjau ir toliau dirbti teisininke, bet šis gripas su savo komplikacijomis man davė gerą spurtą eiti kitur.

Teisininke dirbu ir toliau – konsultuoju žmones tam tikrais klausimais, bet ką padariau – visos dienos darbo dieną iškeičiau į konsultacijas.

Spėkite, ką veikiu didžiają darbo dienos dalį?

Užsirašiau į gatvės šokių studiją suaugusiems ir ten praėjau tikrą gyvenimo mokyklą – turėjau praskleisti kokoną, peržengti visas normas, sukaltas man į sielą ir mintis, pasileisti plaukus ir eiti pirmyn. Išsilaisvinau gal tik po kelių savaičių ir dabar sau leidžiu siekti to, ko norėjau visą gyvenimą.

Istorija senoka – kelių metų senumo. Bet šiandien aš pati vedu gatvės šokių užsiėmimus ir kasdien kviečiu jungtis vyresnes merginas bei moteris ateiti ir šokti kartu. Esu trenerė ir turiu tris grupes, su kuriomis mes keliaujame, šokame, dalyvaujame turnyruose, dirbame, siekiame savo tikslų, nors kiekvieno jie vis kitokie.

Kadaise siekiau atitikti tėvų ir aplinkos tobulybę, dabar esu, kas noriu būti ir to siekti skatinu kitus.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.

Skaitykite daugiau