Liežuvio nevaldanti Asta Baukutė užsiklijavo burną lipnia juosta

Asta Baukutė ir Mantas Stonkus / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-09 10:14
Niekas negalėtų užginčyti, kad aktorė Asta Baukutė įneša ypač daug spalvų į kiekvieną LNK laidos „Su cinkeliu“ filmavimą. Tiesa, vienas iš tradicinių jos būdų pažeisti žaidimo taisykles jau buvo tapęs žaidimo legenda: sulaukusi šaradų užduoties, A.Baukutė niekada neatlikdavo jos tylėdama, nors žaidimo taisyklės draudžia leisti bet kokius garsus.

Tiek ir laidos vedėjas Mantas Stonkus, tiek ir kitos komandos kapitonai radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius nevengdavo aktorės patraukti per dantį kaskart, kai tik būdavo metas pradėti šaradų žaidimą. Vis dėlto šįkart A.Baukutė išgirdo ir į žiūrovų, ir į laidos kolegų pastabas.

„Aš reaguoju į savo kolegų pastabas, niekada nėra vėlu pasitaisyti. Iš burnos man kartais nevalingai iškrenta visokie garsai, todėl labai norėčiau, kad jūs man užklijuotumėte burną“, – prieš pradėdama žaidimą netikėtai paskelbė A.Baukutė. Studijoje toks jos sprendimas sukėlė plojimų audrą.

Tiesa, toks sprendimas A.Baukutės komandai nepakenkė – laidų vedėjas Timūras Augucevičius ir atlikėja Vilija Pilibaiytė – Mia šio vakaro laidos užduotis gliaudys kaip riešutus. Jiems nenusileis ir varžovų komanda, kurioje žais atlikėja Liepa Norkevičienė ir aktorius Šarūnas Banevičius. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai