„Liežuvautojos“ žvaigždei Edui Westwickui mesti kaltinimai dėl išprievartavimo: „Liepiau jam liautis, bet jis buvo stiprus“

Aktoriai Edas Westwickas ir Leighton Meester seriale „Liežuvautoja“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Populiaraus serialo paaugliams „Liežuvautoja“ (orig. „Gossip Girl“) žvaigždei Edui Westickui (30) pirmadienį buvo mesti kaltinimai dėl išprievartavimo. Seksualiniu nusikaltimu jį apkaltino aktorė Kristina Cohen (27).

Čaką seriale vaidinęs Edas nusikaltimą įtariamas įvykdęs prieš trejus metus. Visas siaubingos nakties detales Kristina aprašė išsamiame laiške, kurį paviešino feisbuke.

„Paskutinis mėnuo man buvo neįtikėtinai sunkus. Kaip ir daugelis moterų aš susidūriau su lytiniu smurtą. Tų istorijų paviešinimas mane ir pažadino, ir išvargino. Vis trypčiojau vietoje, nežinodama, ar man prabilti. Ar galėsiu prabilti? Jei taip, tai ar būsiu išgirsta?

Mane seksualiai išnaudojo prieš trejus metus. Tai buvo tamsus mano gyvenimo laikotarpis. Mama merdėjo nuo vėžio, o aš neturėjau nieko, į ką galėčiau atsiremti po išprievartavimo. Aš palaidojau skausmą ir kaltę, kad mano širdyje atsirastų vietos širdgėlai, kuri apėmė po mamos mirties.

Net ir dabar aš grumiuosi su kaltės jausmu. Graužiuosi, kad kažkokiu būdu aš dėl viso to esu kalta“, – rašė Kristina.

Aktorius Edas Westwickas / Vida Press nuotr.

Mergina patikino, kad siaubingai bijo papasakoti pasauliui savo istoriją, tačiau nebegali tylėti.

Pasak K.Cohen, ją su E.Westicku supažindino prodiuseris, su kuriuo tuo metu mergina susitikinėjo. Vieną naktį jie visi leido laiką Edo namuose, kai aktorius pasiūlė užsiimti grupiniu seksu. Esą jau tuomet Kristina norėjo pabėgti, bet jos vaikinas įtikino, kad situacija ir taip nejauki, todėl jiems derėtų dar šiek tiek pabūti.

Kol jos mylimasis bandė užglaistyti situaciją, Kristina nuėjo į svečių kambarį atsipūsti.

„Priguliau ant lovos svečių kambaryje ir iš karto užmigau. Mane prabudino Edas – jis buvo mane užgulęs, pajutau, kaip jis sukišo pirštus į mane. Liepiau jam liautis, bet jis buvo stiprus.

Kovojau su juo iš visų jėgų, tačiau jis sučiupo mane už galvos, pradėjo purtyti, sakydamas, kad nori mane išdulkinti. Mane paralyžiavo. Persigandau. Negalėjau kalbėti, nebegalėjau judėti. Jis mane prispaudė ir išprievartavo. Tai buvo tikras košmaras. Laikotarpis po to buvo nė kiek ne geresnis“, – pasakojo Kristina.

Jos mylimasis neleido pranešti policijai apie išprievartavimą. Be to, jis dėl šio įvykio apkaltino pačią Kristiną. Prodiuseris prigrasino merginai, kad garsiai prabilus apie išpuolį jos aktorės karjera bus baigta. K.Cohen yra vaidinusi tokiuose serialuose kaip „Nuodėmingoji Kalifornija“ (orig. „Californication“) ir „The Middle“.

E.Westwickas kol kas nekomentuoja jam mestų kaltinimų.

Smurtas: kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Policijos komisariatai
Tel.: 112
LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga
Nemokama linija:
Tel.: 8 800 01230, 8 5 210 7176
Savivaldybių Vaiko teisių apsaugos tarnybos skyriai
Vilniuje:
Tel.: 8 5 211 2023, 8 5 211 2567
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Skaitykite daugiau