Po devynerių draugystės metų pagaliau susituoks aktoriai Naomi Watts ir Lievas Schreiberis

Naomi Watts su Lievu Schreiberiu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-04 11:06
Aktoriai Naomi Watts (45 m.) ir Lievas Schreiberis (46 m.) dar šiemet planuoja iškelti ilgai lauktas vestuves. Pora kartu jau devyneri metai ir augina du sūnus.

Naomi Watts ir Lievas Schreiberis susitikinėti pradėjo 2005-aisiais. Po ketverių draugystės metų pora susižadėjo, bet tada aktorė sakė, kad jiedu nenori skubėti su santuoka.

Praėjus penkeriems metams nuo sužadėtuvių pora pagaliau yra pasirengusi susisaistyti santuokos įžadais, praneša žurnalas „OK!“.

Šaltinis leidiniui sakė: „Santuoka niekada nebuvo labai svarbi Naomi ar Lievui, bet dabar jų berniukai klausinėja, kodėl jie nesusituokę, tad jie rengiasi žengti šį ryžtingą žingsnį“.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Teigiama, kad pora planuoja tuoktis prieš Kalėdas ir nori jaukios, šeimyninės ceremonijos.

„Jie padarytų viską dėl savo vaikų ir mano, kad tai bus linksmas šeimos reikalas – viską kartu planuoti“, – sakė šaltinis ir pridūrė: „Galiausiai tai bus mažos, jaukios vestuvės, tik su pačiais artimiausiais giminaičiais ir draugais. Jų sūnūs bus vieninteliai „pabroliai“.

Jei šie pranešimai teisingi, tai bus pirmoji santuoka abiem aktoriams. Jiedu augina sūnus  Alexanderį (7 m.) ir Samuelį (5 m.).

Lievo Schreiberio atstovas šių pranešimų nekomentavo, o Naomi Watts atstovai neatsiliepė į prašymą patvirtinti.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai