Lietuvos žvaigždės pasidavė „kritimo“ manijai: „Instagram“ iššūkis žaibiškai plinta

Leonas Somovas, Gediminas Jaunius, Neringa Zeleniūtė, Rolandas Mackevičius / INSTAGRAM nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-22 11:16
Internetas tikrai gali būti keista, kartais net baugoka terpė. Kokių tik keistenybių neprisigalvoja „Instagram“ žvaigždės! Rusijoje ėmęs plisti #fallingstarschallenge (#žvaigždėskartaiskrenta) užkrėtė ir Lietuvos garsenybes. Rolandas Mackevičius, Neringa Zeleniūtė, Gediminas Jaunius, Arnoldas Eisimantas – tik keletas žvaigždžių, įsiamžinusių šmaikščiose, neįtikėtinose nuotraukose.

Grotažyme fallingstarschallenge pažymėtomis nuotraukomis socialiniame tinkle „Instagram“ pirmiausia pradėjo dalytis rusų auksinis jaunimas. Nauja mada reiškė, kad dabar visi fotografuosis kuo keisčiau parkritę įvairiose vietose. Iššūkis, įsiamžinti krentančioms žvaigždėms, vienų kitoms buvo perduodamas taip sparčiai, kad dalytis juokingais kadrais ėmė ir Lietuviai. 

Ekstravagantiški, surežisuoti nukritimai fiksuojami ne tik ypač keistose vietose, bet ir namuose, gatvėje. Vienas asmuo įsikėlęs nuotrauką su savo nevėkšlišku nukritimu, turi teisę paprašyti tą padaryti kitą asmenį. Dažniausiai jis pažymimas prieraše prie nuotraukos ir taip perduodamas iššūkis. 


Auksinis jaunimas dabar visame pasaulyje #fallingstarschallenge įvykdymui stengiasi atrasti kuo idomesnių vietų. Pozuoja lėktuvuose, filmavimo aikštelėse, šalia prabangių automobilių.

Socialiniuose tinkluose plintančiai manijai pasidavė ir lietuviai. Aktorius Arnoldas Eisimantas pozavo nukritęs prie pirkinių vežimėlio, Leonas Somovas rinkos LIETUVOS BALSO teisėjo kėdę, radistas Rolandas Mackevičius krito su sūnumi ant pečių. Visa tai tik pradžia, nes iššūkis jau perduotas atlikėjai Monikai Marijai, stilistei Agnei Jagelavičiūtei, dainininkui Donatui Montvydui ir kitiems.

Naujausi straipsniai