Lietuvos tenorui Tomui Pavilioniui siekti karjeros aukštumų padeda mylima žmona

Tomas Pavilionis ir Gabrielė Lileikaitė-Pavilionė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-15 14:25
Vedantysis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro tenoras Tomas Pavilionis operos spektakliuose, koncertuose publiką žavi jausmingumu ir nuoširdžiomis emocijomis. Artistas įtaigiai suvaidina meilės scenas teatro scenoje, koncerte, o gyvenime visą save ir savo meilę jis skiria žmonai Gabrielei, kuri yra yra jo įkvėpėja, koncertų vedėja, prodiuserė, mylimoji ir judviejų sūnelio mama.

Kas tau yra tavo moteris? Kuo ji tau svarbi?

Ji yra mano mylimiausias žmogus, mano sūnaus mama, artimiausias ir geriausias draugas. Nuostabu, kai turi žmogų, kuris tave supranta, palaiko ir myli visose gyvenimo situacijose.

Kokios Gabrielės savybės tave žavi?

Ji labai empatiška ir rūpestinga, puiki žmona, mama, o be to ir labai skaniai gamina maistą.

Ar gali palyginti gyvenimą iki Gabrielės ir dabar – su ja?

Mano gyvenimas pasikeitė kardinaliai: padariau didelį šuolį į priekį profesinėje sferoje, žymiai sveikiau maitinuosi, turiu vidinę dvasinę ramybę, jaučiuosi laimingas vyras, save realizuojantis muzikoje bei šeimoje. Ir tai yra labai svarbu.

Kaip tu išreiški savo meilę jai? Kaip ji tau ją parodo?

Didžiausia mūsų meilės išraiška – mūsų sūnelis Tomukas, mūsų meilės vaisius. O kasdien nustebinam vienas kitą mielomis staigmenėlėmis, rūpinamės vienas kitu.

Gabrielė taip pat dainininkė, mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Ar tau padeda tai, kad ji – taip pat menininkė?

Gabrielė dabar yra motinystės atostogose, kitais metais ji bus 3 kurso studentė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Taip, ji labai palaiko mane mano profesijoje. Ne paslaptis, kad ji moka beveik mintinai daugumą mano atliekamų kūrinių, ji tiesiog gyvena kartu su mano muzika. Tuo pačiu Gabrielė yra ir pati didžiausia kritikė, bet kai kritika yra teisinga, tai yra tramplinas tobulėjimui.

Tomas Pavilionis ir Gabrielė Lileikaitė
Tomas Pavilionis ir Gabrielė Lileikaitė

Tu neslepi savo meilės jausmų žmonai, nepamiršti tai pasakyti garsiai per koncertus, socialiniuose tinkluose. Kaip manai, ar svarbu moteriai, kai meilė jai pripažįstama viešai?

Prisipažinimų meilėje niekada negali būti per daug. O dėl viešumo, tai manau, čia priklauso nuo žmogaus. Aš tai darau natūraliai tiek privačiame gyvenime, tiek ir viešoje erdvėje.

Ar kovo 8-ąją planuoji nustebinti ir daugiau moterų? Ruošiesi įspūdingam koncertui.

Koncerte „Įsimylėjęs kareivis“ Vilniaus rotušėje skambės daugybė nuostabių itališkų dainų apie meilę moteriai ir tėvynei. Žiūrovams padovanosime didžiulę, įvairiaspalvę puokštę meilės dainų.

Man akompanuos populiarus styginių kvartetas „Archi Quartett“ ir kontrabosistas Donatas Butkevičius. Kaip ir daugelyje operose atliekamų vaidmenų, šiame koncerte dainuosiu apie meilę ir būsiu įsimylėjęs kareivis, rašantis ilgesio kupinus laiškus, ryžtingas vyras, kviečiantis pakilti į Vezuvijų ar sunerimęs, jog mylimoji paliks mane net neatsisveikinusi.

Koncerte skambės romantinės italų klasikinės dainos, gerai pažįstamos Lietuvos bei pasaulio klasikinės muzikos gerbėjams – „O sole mio“ (O saule mano), „Santa Lucia“, „Marechiare“, „Mattinata“ (Rytas), „O surdato nnamuratto“ (Įsimylėjęs kareivis) ir kitos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai