„Lietuvos talentuose“ trylikametis fortepijonistas pavergė Inetą Stasiulytę: „Noriu įsimylėti kaip pirmą kartą“

„Lietuvos talentai“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-15 12:13
Sekmadienio vakarą TV3 žiūrovai galės stebėti trečiąją projekto „Lietuvos talentai“ laidą. Ryškiausiame šio sezono TV projekte pasirodys ne tik apie šlovę, žinomumą ir apie populiarumą svajojantys. Į sceną lips dalyviai, kurie pasiekė visko ypatingai sunkiu darbu ir atsidavimu savo talentui.

Trylikametis Liudvikas Račys – vienas iš tokių. Berniukas gyvena Vilniuje ir mokosi septintoje klasėje. Mokytis groti fortepijonu jis pradėjo penkerių metų. Septyneri metai triūso nenuėjo veltui. Berniuko talentas – didžiulis, o darbo vaisiai matyti visiems.

Pradėti groti šiuo muzikos instrumentu Liudviką paskatino tėvai. Berniuko tėtis – pianistas, šiuo metu jį mokantis groti. Mama – taip pat muzikantė, brolis groja fleita. „Mano šeima labai muzikali. Mėgstu groti, bet fortepijonas reikalauja labai daug darbo. Ir tas labai vargina“, – pasakoja „Lietuvos talentų“ dalyvis. Laisvu metu berniukas mėgta žaisti krepšinį, video žaidimus ir dainuoti.

„Lietuvos talentai“ / Organizatorių nuotr.
„Lietuvos talentai“ / Organizatorių nuotr.

Nepaisant ilgo ir varginančio sėdėjimo prie fortepijono, Liudvikas sako, kad jei dabar galima būtų rinktis pačiam, jis pasirinktų... fortepijoną. Pasiekimai tarptautiniuose konkursuose, besižavinčios minios ir liaupsės atperka visus vargus. Nuoširdusis Liudvikas scenoje ne tik gros. Berniukas demonstruos ir savo vokalinius duomenis. „Lietuvos talentuose“ jis atliks labai seną dainą.

„Lietuvos talentų“ teisėjai Ineta Stasiulytė, Marijus Mikutavičius ir Ineta Stasiulytė negailėjo komplimentų Liudvikui ir jo talentui. Teisėjus sužavėjo ne tik berniuko gabumai, bet ir asmenybė.

„Jei šį pasirodymą įdėtumei į „Facebook“, niekada gyvenime nebūtumei laisvas. Tai yra jautru, mergaitės turėtų apsiašaroti ir nešti tau vakarais pliušinius meškučius. Krautų po langais, kol pasiektų balkoną, įliptų į vidų, sėstų šalia prie fortepijono ir verktų tau ant peties. Tikrai labai gražu“, – projekto dalyvį gyrė M. Mikutavičius.

„Tu labai jaudinaisi ir be reikalo. Viskas pavyko, puikiai padainavai, atnešei jausmą į mūsų sceną. Turi puikią asmenybę, esi labai talentingas vyras. O to ir reikia“, – sakė J. Jankevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai