„Lietuvos talentuose“ triumfavo Emilis Korickij ir vos į pusfinalį patekusios merginos: „Surengėte pasaulinio lygio šou“

Emilis Korickij / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-10 09:54
Sekmadienio vakarą praūžė penktasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis. Teisėjams ir žiūrovams pasirodė dešimt projekto dalyvių. Bilietus į jau kitą sekmadienį vyksiantį projekto superfinalą iškovojo du dalyviai.

Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad daugiausia jų pelnė Emilis Korickij. Antrąją ir trečią vietas užėmė „Diamonds show“ ir Sofija Vasilevskytė. Komisija nusprendė, kad į superfinalą keliaus „Diamonds show“ merginos. Už Sofiją balsavo Ilona Balsytė, už „Diamonds show“ – Dalia Ibelhauptaitė, Naglis Šulija ir Saulius Urbonavičius-Samas.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Pirmieji scenoje pasirodė jaunieji rokeriai „Barzdoti vyrai“. „Jūs turite labai didelį potencialą“, – „Barzdotus vyrus“ gyrė Samas. „Man patiko jūsų energija, stilius. Man norėtųsi, kad vokalistas dirbtų daugiau su vokalu. Nes dabar viskas skamba labai vienodai“, – sakė D. Ibelhauptaitė. „Jūs esate šaunūs. Pasirodymas buvo geresnis nei praėjusį kartą“, – gyrė I. Balsytė.

„Tokių smagiu šokėjų kaip jūs aš nemačiau. Jūs esate fantastiškos, turite kažką iš Dievo“, – Tėją ir Deimantę gyrė Samas. „Man patinka, kad jūs abi skirtingos. Jūs išnaudojate tai kaip pliusą. Tikiuosi, kad Lietuva už jus balsuos“, – šokėjams komplimentų negailėjo D. Ibelhauptaitė.

Šokių grupė iš Klaipėdos „Sfinx“ sukėlė tikrą ovacijų audrą. „Jūs esate tokia komanda, kur nežinau, ką gali padaryti. Seniai nemačiau tokios energetikos. Bet kur pasaulyje nuvažiavę padarysite viską. Jums laikas nuvažiuoti ir nusifilmuoti Beyonce klipe“, – sakė Samas. „Jūs geriausias šiame sezone šokių kolektyvas. Jūsų choreografija yra įdomi ir sudėtinga. Matosi, kad yra įdėta labai daug darbo“, – pagyrų negailėjo D. Ibelhauptaitė.

Po pirmojo Sofijos pasirodymo I. Balsytė paspaudė „auksinį mygtuką“! Ir pusfinalyje teisėjai negailėjo devynmetei komplimentų. „Meldžiuosi, kad tavo balsas augant nesikeistų. Tu viską turi, fantastiška atlikėja“, – sakė Samas. „Man užkliuvo dainos pasirinkimas ne todėl, kad tai bloga daina. Tu esi jaunas žmogus, jaunas talentas, nežinau, ar matyti suaugusį žmogų tavyje yra geras dalykas. Mano manymu, daina nebuvo pats geriausias pasirinkimas“, – kritikos pažėrė D. Ibelhauptaitė. „Nesigailiu, kad paspaudžiau „auksinį mygtuką“. Tavo balso tembras specifinis. Nesvarbu buvo tavo daina, tu labai artistiška“, – sakė I. Balsytė.

Kristina ir Donatas pateikė publikai aistros kupiną šokį. „Jūs labai tiesiogiai supratote tai, kad trūksta tarp jūsų santykių. Tas seksualumas neturi būti išreikštas taip tiesiogiai. Ar tikrai reikėjo tiek daug paviršinio seksualumo“, – sakė I. Balsytė. „Jūs atrodėte labai profesionaliai, tiksliai viską darėte. Tai reiškia, kad jūs talentingi šokėjai“, – gyrė šokėjus Samas.

Vadiko Raketos pasirodymas buvo vienas laukiamiausių šį pusfinalį. „Antrą kartą matau nerealų klouną. Mes tokio savo šalyje neturime. Vadikai, lik čia Lietuvoje“, – sakė Samas. „Esu sužavėtas, man labai patiko“, – gyrė N. Šulija. „Man pasirodymas patiko, laukiau meškų. Kai pamačiau tiek mažų klounų, buvo įspūdis“, – sakė I. Balsytė. „Esu dėkinga, kad Vadikas padarė tikrą šou – tokį, kokio tikimės iš dalyvių. Jei būsite finale, prašome dvidešimt meškų“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

„Diamonds Show“ merginos surengė išties neeilinį ir užburiantį pasirodymą. Jis papirko net I. Balsytę, kuri skeptiškai žiūrėjo į merginų pasirodymą pirmoje atrankoje. Merginomis-gyvatėmis dėl savo lankstumo pramintos gimnastės pademonstravo, kad ne veltui pateko į projekto pusfinalį. „Man buvo labai didelis siurprizas. Maniau, kad bus nuobodu. Kai pamatėme juodus kostiumus, pasidarė įdomiau. Jūs labai gerai dirbote su kūno linijomis. Kai jūs pasirodėte miltuose, tai buvo taip įdomu! Labai noriu pagirti už drąsą. Dažnai mes Lietuvoje bijome būti kitokiais, linkiu to nebijoti“, – sakė D. Ibelhauptaitė. „Jūs padarėte tokį šuolį, jūs padarėte pasaulinio lygio talentų pasirodymą. Buvo nuostabu“, – sakė Samas.

„Dovilės šokių studija“ šoko užburiantį pilvo šokį – pasirodymas patiko visiems teisėjams. „Jūs puikiai išnaudojote plaukus, kostiumus, visą kūną“, – gyrė I. Balsytė. „Dovilė parodė, kas yra aukščiausios klasės profesionalumas. Tikiuosi, kad visi Lietuvos vaikinai balsuos už jus“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

Emilis Korickij įvardijamas kaip vienas iš „Lietuvos talentų“ lyderių. Po pasirodymo publika ir teisėjai plojo vaikinui atsistoję. „Man visą dainą ėjo šiurpai. Vos neapsižliumbiau. Iš tavęs eina dideli dalykai“, – sakė Samas. „Ačiū jums labai“, – gyrė Emilio pasirodymą I. Balsytė, kurios akyse suspindo jaudulio ašaros. „Tokie kaip jūs atsiranda kartą per dešimt metų. Jūs esate tikras, nieko nevaidinate. Tada žiūrovai atsako tuo pačiu. Pasirinkote teisingą dainą“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

Mokslo šou rengiantis Pijus Vaškevičius atėmė žadą visiems. „Tokio šou šiame projekte tikrai nėra buvę“, – sakė Samas. „Nuostabi fantazija, įdomu, visi triukai skirtingi, viskas atrodo kitaip. Gaila, kad nesutikau jūsų anksčiau. Būčiau vaikščiojusi į visas fizikos ir chemijos pamokas“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

„Dabar visos mokytojos mokyklose sakys, kad mokykitės, galėsite padaryti kaip šie vaikinai. Tęskite savo veiklą“, – pagyrų negailėjo N. Šulija.

„Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį per TV3.

Žmonės.lt