„Lietuvos talentuose“ sužibės krepšininkas iš JAV Calebas Suttonas

Calebas Suttonas / Asmeninė nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-25 16:00
„Lietuvos talentuose“ pasirodo apie pripažinimą svajojantys žmonės iš viso pasaulio. Calebas Suttonas – dainininkas ir krepšininkas iš JAV. Tiesa, kol kas jo dainavimą girdėjo tik karaokė barų lankytojai. Tačiau dalyvavimo projekte Calebo talentą galės įvertinti ir visa Lietuva. 

Akylesni televizijos žiūrovai galėjo pastebėjo Calebą „Eurovizijos“ atrankoje. Amerikietis yra dainininko Sasha Song pritariamasis vokalas. Pagrindinė C.Suttono profesija – krepšininkas. Pradėjęs karjerą Valstijose, jis žaidė klubuose Prancūzijoje, Kinijoje, Libane… Kol galiausiai atkeliavo į Lietuvą.

„Kai mokiausi koledže, mano kambario draugas buvo lietuvis. Aš girdėdavau kalbą, kurios visiškai nesuprasdavau. Po metų ėmiau profesionaliai žaisti krepšinį Lietuvoje. Žaidžiau už Palangą, Trakus, Kėdainius“, – laidoje pasakos amerikietis.

Tai, kad be muzikos negali gyventi, „Lietuvos talentų“ dalyvis suprato tik gyvendamas Lietuvoje. Gal vietinių merginų grožio pakerėtas, o gal įkvėptas gamtos, krepšininkas ėmė ne tik dainuoti, bet ir kurti dainas.

„Prieš porą metų apsigyvenau Vilniuje, pradėjau lankytis karaokė baruose. Supratau, kad muzika mano gyvenime yra labai svarbi. Taip aš susipažinau su Sasha Song“, – pasakos vaikinas, padėjęs dainininkui sukurti eurovizinę dainą „Never felt like this before“, kuri jau dabar vadinama viena iš konkurso lyderių.

Ši daina – ne vienintelis Calebo bandymas. Prieš kurį laiką jis išgarsėjo internete lietuviškai padainavęs gerai žinomą „Leon Somov & Jazzu“ hitą „Ką tu su manim darai?“.

„Vaizdo klipe ne tik dainavau, bet ir grojau gitara. Visi žiūrovų komentarai buvo – „o Dieve, eik į „Lietuvo talentus“. Džiaugiuosi tapęs šio projekto dalimi“, – šypsodamasis kalbės Calebas.

Vos užgrojus pirmiesiems „Lietuvos talentų“ dalyvio dainos akordams, studijoje sėdinčios žiūrovės Kalebo palaikys šūksniais ir plojimais. „Lietuvės tave myli“, – po vaikino pasirodymo kalbės D.Ibelhauptaitė.

„Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai