„Lietuvos talentuose“ sužibėjo viena ranka plojantis keistuolis, šokėja-gulbė ir šokėjai tamsoje

„Lietuvos talentai“/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-04 10:20
Sekmadienio vakarą TV3 televizijos žiūrovai išvydo pirmąją „Lietuvos talentai“ laidą. Scenoje pasirodė šešiolika projekto dalyvių. Juos vertino ir kas pateko į kitą etapą sprendė atsinaujinusi teisėjų komisija. Dalyvius vertino Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė ir Marijus Mikutavičius.

Pirmasis į sceną žengė šokėjas Airidas Šešetas. Pradėjęs karjerą kaip liaudies šokių šokėjas, dabar vaikinas yra modernaus šokio atstovas. Vaikinas išgirdo tris „taip“ iš teisėjų. „Norėčiau dar ką nors pamatyti“, – sakė Justinas.

Dominykas Giedrius Gricius, Gytis Kaušius – muzikantai, kurie prieš lipdami į sceną labai ruošėsi. „Jūs esate labai talentingi žmonės“, – sakė Justinas. Visi trys teisėjai nubalsavo, kad vaikinai yra verti kito etapo.

Šokėjos Miglė ir Deimantė trejus metus šoka hip-hopą. „Man nepatiko, kaip kaišiojai liežuvį. Tas maivymasis ir atstūmė“, – sakė Ineta. Mergaitės išgirdo vieną „taip“ ir du „ne“.

Vytautė Gaižauskaitė kartą jau dalyvavo „Lietuvos talentuose“. Mergaitė įsitikinusi, kad didžiausių vaisių atneša darbas, todėl ji nuolat tobulina savo vokalą. Vytautė atliko QUEEN hitą, o žiūrovai jai plojo atsistoję! „Moki traukti publiką, labai gera kūno kalba. Dėl dainavimo – vietomis gerai suskambi, vietomis – yra nuklydimų. Bet esi sceniška“, – sakė Marijonas. Vytautė – kitape etape.

„Lietuvos talentuose“ suspindėjo jaunieji šokėjai – Arianas Eismontas ir Milena Sprainytė. Arianas – tikras mimikų specialistas, kuris šokant labai įsijaučia ir atiduoda žiūrovams visą save. Pradėjus vaikams šokti, jie iš karto sulaukė teisėjų susižavėjimo šūksnių. „Puikiausias šokis, jūs viską darėte puikiai kartu. Jūs kaip sumažinti žmogeliukai“, – gyrė šokėjus Ineta. Trys „taip“!

Iliuzionistas Algimantas Frankonis grįžo į projektą antra kartą tam, kad ištaisytų praėjusių metų klaidas. Fokusai su boulingo kamuoliu nepaliko abejingų – Algimantas sužavėjo teisėjus ir išgirdo tris „taip“. „Aš netikiu tais dalykais, bet man trūksta žodžių“, – gyrė pasirodymą Ineta.


„Lietuvos talentai“/Organizatorių nuotr.
„Lietuvos talentai“/Organizatorių nuotr.

Šokėjos iš šokių mokyklos „Way of move“ šoka pusę metų. Ir nors merginos labai jaudinosi, tačiau noras dalyvauti projekte buvo stipresnis. Deja, merginų pasirodymą teisėjai nutraukė... „Dėkui už pastangas, bet tai yra pradinis šokio etapas. Viskas atrodo tingiai ir lėtai“, – sakė Marijonas. Mergaitės nepateko į kitą etapą.

Luana Puraitė yra cirko šokėja. Dalyvauti projekte mergaitė svajojo visą gyvenimą. Luanos noras – tapti populiaria ir važinėti po visą pasaulį. Scenoje gulbe virtusi trylikametė sulaukė pagyrų. „Net nebejoju, kad esi labai talentinga“, – sakė Marijus. Luana – kitame etape.

Saulė ir Audrius yra kompanijos „Viduramžiai LT“ atstovai. Šokis tamsoje buvo nuostabus ir labai originalus! „Tokio pasirodymo mes niekada neturėjome“, – sakė Marijonas. Teisėjus sužavėję „Viduramžiai LT“ pateko į kitą etapą.


„Lietuvos talentai“/Organizatorių nuotr.
„Lietuvos talentai“/Organizatorių nuotr.

Deimantas Bražiūnas turi klausos negalią. Vaikino talentas – unikalus ir išskirtinis, o scenoje jis stovi pirmą kartą. Deimantas atliko dainą... gestų kalba. Tokio pasirodymo „Lietuvos talentų“ scenoje nėra buvę. „Jei pridėtumei daugiau šokio judesių, kūno kalbos, viskas atrodytų įdomiau. Dėkojame tau už ramybę ir gerumą“, – sakė Marijonas. Deimantas sulaukė 2 „taip“ ir pateko į kitą etapą.

„Modus dance“ sako, kad jų talentas papasakoti istoriją šokiu. Šokių kolektyve šoka įvairiausio amžiaus žmonės – ir vaikai, ir jau suaugę. „Nuostabus pasirodymas su juodojo humoro elementais“, – juokėsi Ineta. 3 „taip“!

Ignas Kavaliauskas yra regio muzikos atlikėjas. Muzikantas stebina savo šukuosena, charizma, laime ir neįtikėtinu talentu. Vaikinas ploja... viena ranka ir vadina save multi-talentu! Ignas kitame etape!

Grupė „Acoustic missiles“ – neeilinė muzikos grupė, scenoje rengianti tikrus gyvos muzikos šou. Prieš metus susikūręs kolektyvas pakerėjo teisėjus ir jie išgirdo tris „taip“!

Ryškiausias šou „Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3 televiziją. 

Naujausi straipsniai