„Lietuvos talentuose“ – saksofonistas, grojantis ant bėgimo takelio: sako sužavėjęs net princą

Žygimantas Skvarčevskis / TV3 nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Šou „Lietuvos talentai“ pateikia vis naujų staigmenų. Kai kuriuos talentus žiūrovai jau yra matę ir anksčiau, tačiau patobulėję ir vedami didžiulio užsidegimo, jie grįžta ir vėl, o šiais metais ketina siekti naujų aukštumų. Vienas iš tokių – neįtikėtiną talentą pristatysiantis saksofonistas Žygimantas Skvarčevskis.

Muzikantas scenoje ne tik groja, bet ir... bėga ant bėgimo takelio! 29 metų projekto dalyvis naują talentą atrado prasidėjus karantinui. Per daug atsipalaidavus, Ž.Skvarčevskis pastebėjo, kad sparčiai ėmė augti jo kūno svoris. O kai gyvenimas ir vėl tapo toks, kaip anksčiau, saksofonistas suprato – dėl laiko trūkumo, sporto ir koncertų jis negalės suderinti. Taip gimė idėja groti saksofonu sportuojant. Suderinus grojimą ir bėgimą, Žygimantui pavyko atsikratyti net 15 kilogramų.

„Supratau, kad man patinka bėgti maratonuose, skleisti energiją. Linkiu žmonėms sportuoti, neapsileisti, kad nebūtų kaip man“ , – juokauja „Lietuvos talentai“ dalyvis.

Ž.Skvarčevskis kartą jau bandė savo laimę talentų projekte. Kaip pasakoja, pasirodymas su šviečiančiu saksofonu sulaukė didelio susidomėjimo. Kaip teigs Žygimantas, tąkart jį pastebėjo labai stiprūs ir žymūs žmonės – Žygimantas sulaukė kvietimo atvykti į svečius net pas Saudo Arabijos karaliaus sūnų. Princas pamatė muzikanto pasirodymą „YouTube“ kanale ir netrukus susisiekė per „Instagram“.

„Lietuvos talentų“ komisija / TV3 nuotr.

„Visi tie renginiai būna slapti – nežinai, kur važiuoji. Žinai, kad gausi tik tiek ir tiek pinigų. Lėktuve susipažinau su kitais ten vykstančiais žmonėmis. Vienas iš jų buvo „Britain's Got Talent“ antrosios vietos laimėtojas, magas Jamie Ravenas. Jis man papasakojo, ką jam atnešė talentai. Jamie dalyvavo renginiuose su Richardu Bransonu, skrido jo privačiu lėktuvu ir rodė triukus. Taip pat triukus jis rodė ir pas princą Charlesą... Tai, kad pasirodysiu scenoje su tokiu žmogumi, man sukėlė adrenalino gūsį“, – prisimena Ž.Skvarčevskis.

Atvykus į viešbutį, kaip pasakoja Žygimantas, visų laukė PGR testai. Personalas pasiėmė artistų telefonus ir pasus bei pasakė, kad kažkada atvyks pasiimti. Galiausiai naktį artistai buvo vežami į princo namus. Įveikus kelią per dykumą bei praėjus kelias patikras, Žygimantas išvydo itin prabangų namų kompleksą, kurio viduryje stovėjo greito maisto restoranas „McDonald's“.

Tačiau, kad ir kaip bebūtų įdomu, Žygimantas tikina, kad atskleisti daugiau detalių neleidžia griežta sutartis. Taip pat jis iš slapto pasirodymo jis neturi ir jokių nuotraukų, nes fotografuoti buvo griežtai draudžiama. Muzikantas pasakoja, kad honoraras buvo išties įspūdingas. „Nuo to laiko nebegroju vestuvėse“, – juokiasi Ž.Skvarčevskis.

„Lietuvos talentai“ – sekmadienį, 19.30 val., per TV3 televiziją.

Skaitykite daugiau