„Lietuvos talentuose“ – paslaptingasis šokėjas-ateivis ir auksinis mygtukas oro akrobatei

„Lietuvos talentai“ / V. Černiausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį TV3 žiūrovai stebėjo projektą „Lietuvos talentai“. Ryškiausiame sezono šou dalyvauja apie šlovę ir populiarumą svajojantys. Kiekvieną laidą suspindi vis nauji dalyviai ir atrodo, kad pasirodė tas, kuris gali laimėti šou. Ši laida buvo ypatinga. Jos metu sceną nušvietė paspaustas auksinis mygtukas, garantuojantis šou dalyvio patekimą į tiesioginius projekto pusfinalius.

Dalyvius vertina teisėjų komanda: Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė ir Marijus Mikutavičius. Teisėjai sprendžia, kuris yra vertas keliauti toliau, o kam „Lietuvos talentai“ yra ne vieta.

Pirmasis į sceną žengė Karolis Šileika. Vyras dirba tolimųjų reisų vairuotoju, o jo talentas – groti skrabalais. Scenoje jis atliko šiuolaikinį kūrinį, kuris suskambėjo tikrai neįprastai! „Vyksta skrabalų renesansas – jie populiarėja beprotišku greičiu“, – pastebėjo M. Mikutavičius. „Dievinu skrabalus, tai vienas mano mėgstamiausių instrumentų“, – kalbėjo J. Jankevičius. Karolis išgirdo 2 „taip“ ir pateko į kitą etapą.

„Lietuvos talentai“ / V. Černiausko nuotr.

Ernestas Aviženis ir Amanda Uzialaitė – sportinių šokių šokėjai, kurie be šio hobio neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tiesa, gyvenime jie tik draugai, o ne mylimieji. Teisėjai pasigedo originalumo ir šou. „Man labai patinka pramoginiai šokiai dėl daugelio priežasčių. Viena priežastis yra namie“, – sakė Ineta ir pasakė porai „taip“. Šokėjai pateko į kitą etapą.

Martynas Dapšauskas atvyko tam, kad palinksmintų žmones! Vaikinas vienu metu groja trimitu ir didžėjauja. Martynas sako, kad žmonės pamatę jo talentą nustemba. Deja, bet vaikino pasirodymas nesužavėjo teisėjų – jie nutraukė pasirodymą spausdami X. „Buvo visiška netvarka, nesupratau, kas vyksta. Buvo ne mano stiliaus vakarėlis“, – sakė J. Jankevičius. Vaikinas nepateko į kitą etapą.

Grupė SUNNY mano, kad iš kitų išsiskiria savo entuziazmu. Grupės nariai yra nuo 13 iki 15 metų. Teisėjai išliaupsino grupės pasirodymą, gyrė už energiją ir puikų atlikimą. „Man nesvietiškai patiko: jūsų energija, atsidavimas. Kažkas nerealaus“, – sakė M. Mikutavičius. Grupė – kitame etape.

„Lietuvos talentai“ / V. Černiausko nuotr.

Lukas Burba į šou atskubėjo iš Alytaus. Vaikino talentas yra šokti, o šokiu jis susidomėjo dėl merginų. Lukas save pristato kaip kitokį šokėją – visų mišinį. Tai, kad vaikinas talentingas, neabejoja niekas! „Labai įspūdingas šokis. Jūsų fiziniai duomenys įspūdingi, choreografinė kompozicija labai graži“, – sakė J. Jankevičius. „Buvot labai lengvas, plastiškas, muzikalus ir pasakojote istoriją“, – gyrė I. Stasiulytė. 3 „taip“.

Grupė „Sunation“ vienas kitą supranta iš pusės žodžio. Berniukai dar mokosi mokykloje, o laisvu metu groja. Scenoje jie atliko Andriaus Mamontovo dainą. „Kaifuoju žiūrėdama į žmones ant scenos, darančius viską maximum. Jūs suteikėte didžiulį malonumą“, – gyrė Ineta ir pasakė „taip“. Deja, bet vaikinai į kitą etapą nepateko. Kiti teisėjai sakė, kad berniukams dar reikia repetuoti.

„Lietuvos talentai“ / V. Černiausko nuotr.

Pilvo šokių grupės „Lukum“ narės įsitikinusios – jų šokis yra talentas. Merginas žavi šio šokio moteriškumas, rytietiški muzikos ritmai. „Viskas labai gerai. Buvo labai linksma, gražu“, – gyrė J. Jankevičius ir pasakė „taip“. Nors ir išgirdo vieną „ne“ iš Inetos, šokėjos kitame etape.

Einoras Baumanas į projektą atvyko iš Kauno. 24 metų vaikinas šoka striptizą ir daro masažus. „Galiu priversti žmogų pasijusti karaliumi“, – sako projekto dalyvis. Tiesa, scenoje jis dainavo ir, kaip prisipažino, niekada to nesimokė. Deja, bet teisėjai nutraukė Einoro pasirodymą... „Keistas dalykas dainuoti ant dainos su žodžiais. Nebuvo tobulas atlikimas, jūsų balso tembras gražus, bet reikėtų pataikyti į natas“, – sakė J. Jankevičius. Visi teisėjai nusprendė, kad vyras nevertas keliauti į kitą etapą.

„Lietuvos talentai“ / V. Černiausko nuotr.

Silvija Lileikytė gyvena Klaipėdoje, o laisvalaikiu mėgsta šokti. Šokį, kurį rodė scenoje, mergaitė sugalvojo pati. 11-metė „Tu tokia graži ir nuostabi. Labai lanksti, trapi... Tai, ką tu darai ir kaip tą darai, yra talentas. Per judesį išreikšti emocijas... Viskas buvo taip gerai“, – sakė I. Stasiulytė. 3 „taip“!

Naglis Mačėnas dirba veterinaru, o laisvu metu dainuoja. Kartą jis jau bandė laimę projekte ir jam sekėsi puikiai. Naglis perdainuoja žinomas dainas sukurdamas joms tekstą. „Buvo labai gražus tekstas, atlikimas. Jūs spinduliuojate šviesa, skleidžiate šiltą energiją“, – gyrė pasirodymą J. Jankevičius. Naglis kitame etape!

„Lietuvos talentai“ / V. Černiausko nuotr.

Broliai galiūnai Bogdanas ir Dimitrijus į projektą atvyko iš Baltarusijos, Minsko. Sportuoti jie pradėjo vaikystėje, o dabar jų talentu žavisi labai daug žmonių. Broliai prašo – nemėginkite kartoti tai, ką daro jie! Svečiai iš užsienio neslepia – nepasiruošus jų triukai gali būti pavojingi gyvybei. 3 „taip“! Broliai kitame etape!

Ilja Zinevich į projektą atvyko iš Kaliningrado. Tai ko gero pats paslaptingiausias dalyvis per visą šou istoriją. Scenoje vaikinas demonstravo neįtikėtiną lankstumą ir originalią choreografiją. Galaktikos kalinys sulaukė labai daug liaupsių iš teisėjų! 3 „taip“! O ką manote apie pasirodymą jūs?

Auksinį mygtuką išgirdo Izabelė Kuzelytė. J. Jankevičius auksinį mygtuką paspaudė oro akrobatei. „Tikiuosi, kad laimėsite šį projektą“, – sakė jis. Trys užtikrinti „taip“! Izabelė – neabejotinas talentas, būsima žvaigždė.

Skaitykite daugiau