„Lietuvos talentuose“ – neįtikėtina aktoriaus Lino ištvermė: daro atsispaudimus ant vieno piršto

„Lietuvos talentų“ dalyvis Linas Barauskas / TV3 nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienį žiūrovus prie ekranų vėl pakvies šou „Lietuvos talentai“. Kaip ir kiekvieną sekmadienį, čia pasirodys daugybė neeilinius gabumų turinčių žmonių. Vieną jų šiandien pademonstruos aktorius Linas – vyras geba daryti atsispaudimus vos ant vieno piršto!

41 metų Linas Barauskas gimė Joniškyje, tačiau šiuo metu gyvena Vilniuje. Vyras yra profesionalus aktorius, su žmona anksčiau vaidinęs teatruose, o dabar kuriantis linksmus filmukus vaikams. Žiemą Linas virsta Kalėdų Seneliu ir keliauja pas vaikus.

„Tikram Kalėdų Seneliui vaikai atskleidžia visas paslaptis. Jie pasako, kur laiko raktą, durų kodą, ką myli ir su kuo planuoja tuoktis“, – su šypsena pasakoja TV3 projekto dalyvis.

Taip pat aktorius laidoje atskleidžia, jog turi gana įdomią pravardę – „smauglys“. Pasirodo, kad ji prilipo peštynių dar paauglystėje metu – tąkart Linas įsivėlė į nesutarimus su kitu vaikinu. Vis dėlto konfliktai greitai baigėsi ir netrukus su minėtu vaikinu Linas tapo puikiais draugais.

„Lietuvos talentų“ dalyvis Linas Barauskas / TV3 nuotr.

Būtent jėgą ir neapsakomą savo ištvermę, o ne aktorinius gebėjimus, Linas demonstruoja ir „Lietuvos talentų“ scenoje. Čia, kartu su salės pagalba, jis daro atsispaudimus vos ant vieno piršto! Tokio talento projekto istorijoje dar nebuvo.

„Iš pradžių pradėjau daryti atsispaudimus ant penkių pirštų. Vėliau vieną užlenkiau, po to dar vieną, o galiausiai likau vos ant vieno piršto“, – pasakoja Linas ir siūlo tai išbandyti ir laidos vedėjui Mindaugui Rainiui.

„Pagalvojau, kad, galbūt, turiu talentą. Su žiūrovų ir teisėjų pagalba atėjau čia įsitikinti, ar tikrai. Juk galbūt esu vienintelis Lietuvoje –  apie kitą tokį negirdėjau. Publikos palaikymo man labai prireiks – noriu, kad jie skaičiuotų kartu su manimi“, – sumanymą pasakoja vyras.

„Mes labai susidomėję“, – intrigos neslėpia teisėja Inga Jankauskaitė.

„Lietuvos talentai“ - sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Skaitykite daugiau