„Lietuvos talentų“ žiūrovams – unikali galimybė sugrąžinti dalyvius į superfinalą

„Lietuvos talentų“ teisėjai / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-26 10:52
Populiariausias šio pavasario TV3 televizijos šou „Lietuvos talentai“ skelbia džiugią naujieną. Visi dalyviai, kurie paliks šou tiesioginių pusfinalių metu, turės galimybę grįžti į superfinalą ir kautis dėl pagrindinio prizo – šlovės, garbės ir 10 000 eurų. Kas grįš tęsti projekto, lems žiūrovai, balsuojantys internete.

Net du iš pusfinaliuose iškritusių ir surinkusių daugiausiai balsų internete, grįš į projektą. Daugiausiai balsų surinkęs dalyvis į superfinalą pateks iš karto. Antroje ir trečioje vietoje pagal balsų skaičių likę dalyviai, kaip ir „Lietuvos talentų“ pusfinaliuose, pateks po teisėjų verdikto. Kuris iš jų keliaus į finalą spręs Ineta Stasiulytė, Justinas Jankevičius ir Marijus Mikutavičius.

Kiekvieną kartą teisėjams nusprendus, kas keliauja į superfinalą, atsiranda žiūrovų, kurie yra nusivylę sprendimu, turi savo nuomonę, argumentus. Tai šį sezoną projekto organizatoriai pasiūlė naujovę – patiems nuspręsti, kurie du, pusfinaliuose nesulaukę palaikymo, žiūrovų nuomone yra verti grįžti ir susikauti superfinale.

Didžioji „Lietuvos talentų“ kova vyks gegužės 26 dieną. Nelikite abejingi, suteikite savo numylėtiniams galimybę tęsti kovą – balsuokite! Balsuoti galima iki gegužės 22 dienos čia: https://www.tv3.lt/lietuvostalentai.

Pasak projekto organizatorių, „Lietuvos talentų“ šou jau seniai peržengė televizijos ribas. Žmonės ne tik stebi projektą televizorių ekranuose, bet žiūri tiesiogines transliacija tv3.lt portale, kur vyksta dar daugiau veiksmo ir atrakcijų, aktyviai įsitraukia į pagrindinį TV šou papildantį projektą – „Power talentai“, kuriame ne tik demonstruoja savo talentus, bet irgi renka savo favoritus. „Lietuvos talentai“ daugiau nei tiesiog pramoginis projektas, tai jau tampa reiškiniu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai