„Lietuvos talentų“ scenoje – sprogimas: išgąsčio apimta Ineta Stasiulytė puolė slėptis

„Lietuvos talentai“
Šaltinis: Žmonės
AA

Sekmadienio vakarais TV3 televizijos žiūrovai stebi projektą „Lietuvos talentai“. Reitingų viršūnėse karaliaujantis šou kiekvieną kartą sugeba nustebinti ir dovanoja nepamirštamas emocijas. Pijus Vaškevičius – vienas iš dalyvių, kurio pasirodymas privertė teisėjus aikčioti. Neabejojama, kad žiūrovai bus taip pat nustebinti.

Pijus „Lietuvos talentų“ žiūrovams tikrai bus pažįstamas. Vedėjai pokštavo, kad sutikus šį vaikiną, negali žinoti, kokių cheminių medžiagų jis gali būti prisikišęs į kišenes. Pijus – vaikštanti bomba, etatinis „Lietuvos talentų“ sprogdintojas.

Pijui – 25 metai ir jis rengia pasirodymus, susijusius su mokslu. Tai dūmai, ugnies kamuoliai, sprogimai ir kiti panašaus pobūdžio triukai. Jie priverčia žiūrovus krūpčioti iš baimės, tačiau žadina smalsumą ir nuostabą. „Suaugę tikrai dažnai nustemba. Ypatingai, kai būna sprogimo elementų. Jie dažniausiai nesitiki, galvoja, kad bus lengvas pasirodymas“, – pasakoja P. Vaškevičius.

„Lietuvos talentai“ / TV3 nuot.

Kiekvieną kartą sugalvoti vis ką nors kitaip – nelengva. Dar studijų metais pradėjęs važinėti po mokyklas rodant įvairiausius eksperimentus, Pijus ir jo komanda dabar skaičiuoja šeštus mokslo populiarinimo metus. „Aš vis stebiuosi, kad žmones įmanoma nustebinti. Nesitikėjau, kad po 5 ar 6 metų man vis dar teiks laimę tie pasirodymai. Bet mes tobulėjame ir padarome vis kažką naujo“, – pasakoja projekto sumanytojas.

Kartais Pijus su komanda balansuoja ties labai pavojinga riba ir žaidžia su ugnimi. Bet keisčiausia tai, kad būtent šie pavojingi, regis, nevaldomi triukai labiausiai ir žavi žiūrovus. Vaikinas pasakoja, kad kartą vieno triuko metu jis nudegė odą. „Aš paskendau ugnies kamuolyje. Tačiau tai nėra taip pavojinga“, – tikina „Lietuvos talentų“ dalyvis.

„Lietuvos talentai“ / TV3 nuot.

Scenoje Pijus kartu su komanda pasekė pasaką apie tris paršiukus. Viso pasirodymo metu teisėjai neslėpė nuostabos ir susižavėjmo. Mokslą populiarinantis šou nepaliko abejingų – teisėjai stebėjo Pijų ir jo kolegas išsižioję iš nuostabos. Pasirodymą vainikavo sprogimas ir scenoje užsidegęs namelis. Išgąsčio apimta projekto teisėja Ineta Stasiulytė pašoko nuo kėdės ir puolė slėptis.

„Pakartot“, – šaukė arenoje sėdintys žiūrovai ir plojo atsistoję.

„Pasaka žiauriai įspūdinga, pamokanti. Jūs mane sugrąžinote į vaikystę, pažadinote norą grįžus namo ieškoti dinamito ir nuveikti kažką prasmingo“, – sakė Marijonas Mikutavičius.

„Aš gailiuosi, kad mokykloje nesimokiau chemijos. Jūs esate fantastiški, geriausia, ką aš mačiau šioje „Lietuvos talentų“ scenoje“, – gyrė Justinas Jankevičius. 

Skaitykite daugiau