„Lietuvos talentų“ scenoje – pakerėjęs iliuzionistas ir auksinis mygtukas

„Lietuvos talentai“ / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-11 17:02
Į televizoriaus ekranus sugrįžęs projektas „Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį pateikia naujų staigmenų. Populiariajame TV3 televizijos projekte pasirodo apie šlovę ir žinomumą svajojantys. Praėjusią laidą projekto teisėjai Justinas Jankevičius, Ineta Stasiulytė ir Marijus Mikutavičius vertino penkiolika šou dalyvių. Vieniems iš jų šou teisėjai nutiesė kelią į kitą projekto etapą, kitems kelionė buvo baigta.

Pirmieji scenoje pasirodė duetas „Skafandras ir drugelis“. Gyvenime jie – pora, o scenoje – partneriai. Nerijus ir Milda buvo pertraukti teisėjų... Jiems pasirodymas nepatiko. „Labai rėžia ausį. Buvo labai monotoniška“, – sakė Justinas. Duetas išgirdo tris „ne“.

Antrieji scenoje talentą demonstravo Andrius ir Justas. Jie – moksleiviai šokėjai. Vaikinų pasirodymas patiko teisėjams, tačiau buvo šiek tiek nuobodu. „Atrodė, kad nėra „vau“. Tačiau man už nugaros rėkė žmonės. Ar aš kažko nesuprantu, ar jie...“, – sakė Marijus. Du „taip“ ir vienas „ne“. Šokėjai kitame etape.

Žygimantas Skvarcevskis – labai talentingas ir sceniškas saksofonistas. Jo talentą pastebėjo ir Justinas Jankevičius – prieš keletą metų įmetė jam pinigų grojant gatvėje. „Tai, ką tu darai, yra labai svarbu“, – sakė Justinas. Žygimantas išgirdo tris „taip“.

Kamilė Karpalovaitė ne tik labai gera šokėja, bet ir įdomi asmenybė. Merginos pasirodymas pakerėjo visus tris teisėjus. „Vau... Aš sunkiai randu žodžius. Žiūrėjau susižavėjęs... Džiaugiasi pasaulis, kad tu esi“, – sakė Marijus. „Tai buvo tikra ir tai, kad atvykote į „Lietuvos talentus“, yra didžiausia dovana“, – gyrė Justinas. Tai, kad Kamilė yra verta keliauti į kitą etapą, nusprendė visi trys teisėjai.

Šokėjų kolektyvas „Kandela“ sulaukė kritikos dėl pasirodymo, netinkančio vaikų amžiui. „Suprantu, jei taip šoktų vadovas. Tai yra per daug“, – sakė Ineta. „Daugiau tokių banalybių ant scenos nerodykite. Turėsite labai pasistengti“, – sakė Justinas. Šokėjai išgirdo du „taip“ ir vieną „ne“.

Paulina Kerutytė jau bandė savo laimę talentų projekte – „X Faktoriuje“. Šį kartą mergina nusprendė užkariauti „Lietuvos talentų“ sceną. Teisėjai pritrūko atsipalaidavimo ir laisvės. „Turime nenušlifuotą deimantą“, – sakė Justinas. Paulina į kitą etapą nepateko.

Kamilė Kirėjėvaitė scenoje šoko užrištomis akimis. Mergina šoka nuo mažų dienų, pradėjo darželyje, tad jos talento negalima nepastebėti. 15-metė scenoje šoko savo kūrybos šokį. „Šokio kompozicijoje nemačiau choreografijos. Tai buvo chaosas. Tai atrodė kaip nepabaigti namų darbai“, – sakė Marijus. Kamilė išgirdo du „taip“ ir vieną „ne“.

Ginas Baladinskas – skrabalistas, grojantis septynerius metus. Berniukas neslepia – šis instrumentas yra nepopuliarus, todėl jo talentas yra ypatingas. „Kai girdžiu skrabalus, man tautiškai gera būti lietuviu“, – sakė Justinas. Trys užtikrinti „taip“!

Andrius Jusevičius turi labai įdomų talentą – tapyba aerozoliniais dažais. Deja, bet kauniečio talento nesuprato niekas... „Kas čia buvo?“ – klausė Ineta. „Jūs ne tapytojas, jūs – purškalius“, – sakė Marijus. Vaikinas išgirdo tris griežtus „ne“ ir į kitą etapą nepateko.

Studija RED bandė papirkti teisėjus talentu šokti. Ir jiems tas pavyko puikiai! „Labai geras pasirodymas“, – sakė Marijus. „Jūs esate kieti ir nėra čia ką kalbėti“, – sakė Ineta. Trys tvirti „taip“!

Vaidotas Dalinkevičius scenoje traukė 11 laipsnių šaknį. Vaidotas dirba mokytoju ligoninėje, moko sergančius vaikus matematikos. „Lietuvoje tokių nėra. Mano skaičius padiktuoja Dievas“, – sako Vaidotas apie save. „Tai, ką jūs turite, yra įspūdingas, bet nežinau, ar tinka scenai“, – sakė Justinas. Matematikas į kitą etapą nepateko.

MODUS DANCE BANDA grįžo į projektą antrą kartą. Šokantys tėvai sulaukė auksinio mygtuko! Jį paspaudė Ineta. „Taip laukiu jūsų kito pasirodymo... Kažkokia fantastika“, – sakė teisėja. Šokėjai pateko tiesiai į tiesioginius šou.

Dimitrijus ir Aleksandras – striptizo šokėjai iš Minsko. Deja, bet erotinis šokis nesužavėjo teisėjų... „Man labai sunku jiems žiūrėti į akis. Norėčiau daugiau choreografijos“, – sakė Justinas. „Jūs esate labai smagūs, bet šie perukai yra beždžioniukų diskoteka“, – sakė Ineta. Striptizo šokėjai išgirdo du „ne“ ir vieną „taip“ iš Inetos.

Justinas Malinauskas – iliuzionistas, sužavėjęs labai originaliu pasirodymu. Scenoje susipynė muzika ir magija. Teisėjai liko be žado! „Išskraidinote mano smegenis lauk“, – sakė Justinas. Justinas išgirdo tris „taip“.

Paskutinis į sceną žengė Džeilandas. Dvylikamečio hobiai net keli: dainuoti, repuoti ir šokti. „Lietuvos talentų“ dalyvis atliko improvizaciią, kurioje repavo apie projekto teisėjus. „Tai, ką tu čia padarei... Tobulėji ne dienomis, o valandomis. Nunešei visus... Ta energija, kurią atsinešei į sceną, yra būtent tai, ko reikia šiam projektui. Tu gali ir dainuoti, ir repuoti. Štai dabar „Flying Saucer Gang“ turėtų labai stipriai sunerimti. Chebra, jei žiūrite, užleiskite vietą jaunimui“, – po Džeilando pasirodymo su šypsena veide kalbėjo J. Jankevičius. Teisėjai nusprendė, kad Džeilandas yra vertas keliauti į kitą etapą.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3 televiziją. 

Naujausi straipsniai